شهردار هندیجان: به هیچ کس باج نخواهم داد

خورنا شهردار هندیجان گفت : نه تنها به هیچ کس باج نخواهم داد بلکه طبق قانون عمل خواهم کرد.

در گفت و گو با خبرنگار خورنا در هندیجان گفت: طبق مصوبات هیئت دولت قرار بود که سهم آلایندگی این شهرستان از آلودگی های حوزه نفتی امیدیه و آغاجری ۹/۱۵ درصد باشد و شهروندان هندیجان مطلع باشند این مبلغ با توجه به اینکه هرسه ماه یک بار نیز پرداخت می شد بیش از پنج میلیون تومان نیست.

درویشی در خطاب به تفرقه افکنان و سودجویان دراین شهرستان، گفت: هندیجان با حمایت و پشتیبانی خداوند پا برجاست و کسانی که ادعا دارند برای این شهرستان کسب اعتبار نموده اند و درصدد نشان دادن عدم توانایی های مسئولان شهری و شهرداری این شهرستان هستند، بدانند نه تنها موفق نمی شوند بلکه حقایق به زودی آشکار می شود.

شهردار هندیجان اضافه کرد:با نهایت افتخار می گویم که در این مدت با تدابیر و اقدامات صورت گرفته از جانب اعضای شورای اسلامی شهر هندیجان و توجهات به موقع استاندار محترم توانستیم از محل افزایش در ارزش افزوده حقوق پرسنل شهرداری و بخشی از معوقات آنها را پرداخت کنیم.

وی در ادامه به اعتبارات عمرانی شهرداری هندیجان اشاره کرد و افزود: کل اعتبارات از محل تملک داراییها و فعالیت های عمرانی یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان است که نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نداشته است.

وی تصریح کرد:با پیگیری های انجام شده در پایتخت و بخشودگی در خصوص برخی از مصوبات توانستیم با کمبود اعتبارات فعالیت های عمرانی این شهرستان از قبیل لکه گیری و آسفالت خیابانها، خاک ریزی و درخت کاری پارک ۱۸فروردین، زهکشی در قبرستان شمالی هندیجان، جدول کشی معابر و خیابان ها، تعمیر ماشین آلات شهرداری، خرید تجهیزات چمن زنی و هرس کاری، استقلال در واحد های عملیاتی را به نحو مطلوب به انجام برسانیم.

وی در ادامه گفت و گو ی خود با خبرنگار کارون پرس با اشاره به تفرقه های اخیر برخی از سودجویان در این شهرگفت:سودجویان و مخربین افکار عمومی آگاه باشند که شهردار هندیجان نه تنها به هیچ کسی باج نمی دهد بلکه بر اصول پای بند بوده و با قوانین و مقررات نوشته شده درکتابهای قانون پیش می رود و نقشه تمامی سودجویان و تفرقه افکنان را از بین می برد.

درویشی خاطر نشان کرد: برای اعضای شورای شهر و شهرداری هندیجان باعث افتخار و سرافرازی است که یک مصلای مجهز و مناسب برای مردم مومن این شهرستان بسازند و امید است که با احداث این مصلا بین مردم شهید پرور هندیجان دوگانگی و دودستگی ایجاد نشود.

شهردار هندیجان با اشاره به موضوع اصلاح اقتصادی، اذعان کرد:پیشرفت و توسعه اقتصادی بی شک ملزم به هماهنگی بین مسئولان شهری، لنج داران و سرمایه گذاران در بخش خصوصی است و این عزیزان آگاه باشند که با خود خواهی و تک روی در حل مسائل، نه تنها مشکل حل نمی شود بلکه راه را برای افراد سودجو و مخرب افکار عمومی بازمی کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پرداخت کنندگان عوارض لنج ها بدانند که ذره ای از عوارض پرداختی در جیب شهردار نمی رود بلکه همه مبالغ دریافتی از طریق سازمان شهرداری و مجریان این سازمان در فعالیت های عمرانی و رفاهی این شهر هزینه می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • naser چرا مصاحبه کردی ؟ نیازی به مصاحبه نبود ... اگه ملاک رای مردم هست تو که در انتخابات شورا از آخر سوم شدی چرا اصلا شهردار شدیه ؟!!!!!! مردم و مسئولین بهتر از تو میدونن قانون چیه و حرمت نگه داشتن چطوره ... این حقه شورا البته 5 نفرشون و شهردار که با دروغ و کلک کاری پیش نمیره برای مدت طولانی ...