ادامه اظهارات متوهمانه داعشیان؛

نقشه مشترک تجزیه طلبان خوزستان و تروریست های داعش/ وقتی سرکرده داعش از منطقه خیالی “الاحواز” نام برد

به گزارش خورنا به نقل از رهیاب نیوز، ابوبکر البغدادی رهبر گروه تروریستی داعش درنواری صوتی که آن را به مناسبت ماه رمضان منتشر کرده است، خود را خلیفه دولت اسلامی خوانده و وعده ی پیروزی بر دشمنان را داد.

وی همچنین با استناد به آیات و روایاتی خود را در مقام دفاع از مظلومان عراق و گروه تروریستی اش را یک گروه عدالتجو نامیده است. نکته جالب اینکه علی رغم انتشارروزانه تصاویر اعدام های دسته جمعی جوانان و اسیران غیر نظامی توسط نیروهایش، این تروریست خونخوار خود را انسانی عدالتجو و مسلمانی معتقد می خواند.

البغدادی که از بازماندگان حزب بعث است و هم اکنون نیز از طرف این حزب از جمله دختر صدام مورد حمایت می باشد خود را مسلمان جلوه می دهد و در این فایل صوتی همانند بعثی ها از کینه خود از ایران می گوید.

در این فایل صوتی رهبر داعش از استان خوزستان نیز نام برده است، این تروریست تکفیری در این فایل صوتی از استان خوزستان با نام جعلی الاحواز یاد می کند.

این نامگذاری رهبر داعش زمانی قابل تامل می شود که بدانیم . طی چند روز گذشته در نشستی که تجزیه طلبان خلقی در شهر لاهه هلند برگزار کردند، علاوه بر تروریستهای شناخته شده خلق عرب خوزستان؛معارضین مسلح دولت عراق و سوریه و گروهک پژاک که متعلق به تجزیه طلبان کردستان  شرکت داشتند.

در این همایش نقشه ترسیمی جریان های تجزیه طلب خوزستان به نمایش درآمد که در این نقشه خوزستان به عنوان یک استان عربی معرفی و با افزودن سرزمین هایی در چند استان دیگربه  آن، نقشه به نمایش درآمد.

مساله قابل توجه در اینجا  نقشه و نام مشترکی است که هم سرکرده گروهک تروریستی داعش وهم گروهک های خلق عرب از خوزستان ترسیم می کنند در این نقشه خوزستان بنام الاحواز و نقشه ی جمعیتی آن با بزرگنمایی هایی همراه بوده است.

داعشی ها اگرچه سعی می کنند خود را سنی هایی متعصب و ضد شیعه معرفی کنند و درمقابل گروهک های تروریستی تجزیه طلب خوزستان نیز بعضا خود را شیعه یا سنی متعصب معرفی می کنند اما در عمل مشخص می شود که هیچکدام نه به شیعه اعتقاد دارند ونه اهل سنت، حضور گروهک تروریستی پژاک در جلسات آنها نیز قابل تامل است، اجماع نظر این سه گروه در مسائل قومی و منطقه ای نشان دهنده بهره مندی از اربابان مشترک است.

در گذشته صدام خوزستان را عربستان می نامید  وحالا ابوبکر البغدادی آن را الاحواز می خواند علی رغم این تفاوت نامگذاری روشن است که همگی به دنبال پیشبرد نقشه مورد نظر استعمار گران از خاورمیانه جدید هستند،و این عجیب نیست که امروز پژاک و داعش و خلقیون علی رغم تفاوتهای قومی و مذهبی و ایدئولوژیکی ظاهری درکنار یکدیگر قرار دارند و یک نقشه مشترک را به پیش می برند چرا که از یک مرکز مشترک تغذیه می شوند، لذا در عمل اینان هم در عراق و هم در ایران  دنباله روی افکار صدام در ایجاد تنش در عراق ،کردستان ایران و تجزیه خوزستان هستند.

واهمه دولت های غربی از نفوذ و قدرت ایران موجب شد طرح خزنده استعمار انگلیس در بخش هایی از خاورمیانه را از صدوپنجاه سال پیش آغاز و همزمان یک حرکت قومی-مذهبی- فرهنگی را در این خصوص تقویت کنند.

جدایی بحرین وبرخی شهرهای فعلی عراق از ایران، ادعای نام خلیج عربی برای خلیج فارس ، هدف قرار دادن بخش هایی از خوزستان و طرح نقشه های جعلی و آمارهای دروغین قومی بخش هایی از روند این پروژه  استعمار در کاهش قدرت فرهنگی و معنوی ایران در خاورمیانه است.

این طرح در زمان صدام به پاکسازی قومی کردها و اخراج ایرانی تباران شهرهای عراق انجامید، ادعای نام جعلی خلیج عربی ، جداسازی بحرین از ایران و سرکوب شیعیان آن توسط انگلستان، حمایت از خلق عرب در خوزستان و ادعای ۳جزیره ی ایرانی در خلیج فارس همگی بخش هایی از برنامه های استعمار در خاورمیانه است که  بعضا در قالب اختلافات قومی یا مذهبی سعی در دامن زدن به آن داشتن