مدیران احمدی نژادی هفتکل را برکنار کنید

خورنا: جهانشاه آسترکی، رئیس ستاد سابق دکتر حسن روحانی در هفتکل خواستار تغییر مدیران غیر همسو با دولت تدبیر و امید و احمدی نژادی در این شهرستان شد.

به گزارش خورنا، جهانشاه آسترکی،  رئیس ستاد سابق دکتر حسن روحانی در هفتکل در گفت و گو با خبرگزاری ندای هفتکل اظهار داشت: مهمترین مشکل مردم هفتکل چسبندگی مدیران دولت قبل به پست هایشان هست و به هر وسیله ای متوسل می شوند تا همچنان مدیر بمانند.

وی افزود: لابی گری و تبلیغات دروغ از جمله تلاش های اینگونه مدیران است مدیران غیرهمسو با دولت تدبیر و امید و احمدی نژادی باید کنار گذاشته شوند.

آسترکی گفت: ما از فرماندار محترم که نماینده دولت در شهرستان است این سوال اساسی و انتقاد را داریم که به چه دلیل مدیرانی که سال گدشته از هیچ تلاشی جهت شکست دکتر روحانی فروگذار نبودند،تعویض نمی شوند؟!

وی با اشاره به اینکه فرصت طلبان جایی در دولت تدبیر و امید ندارند افزود نیروهای دلسوز و حامیان روحانی نمی پذیرند بعد از یکسال دلواپسان قدرت بر مسند مدیریت شهرستان باشند.

این فعال سیاسی گفت: همه ما به مردم شهرستان و حداقل سه هزار و هجده نفری که به برنامه های دکتر روحانی رای دادند باید این پاسخ را بدهیم که امروز بعد از گذشت یکسال برای آنها چه کرده ایم؟

آسترکی ضمن هشدار به مدیران دولت قبل در شهرستان هفتکل و خطاب به کسانی که با لابی گری تلاش می کنند چند صباحی بیشتر در سمت خود باقی بمانند گفت؛ دوستان اگر قواعد بازی را رعایت کنند بهتر خواهد بود، مردم عملکرد و گذشته ایشان را هنوز به خاظر دارند و با تغییر ظاهر و ادبیات نمی توان به فریب مردم پرداخت.

وی خاطرنشان کرد؛ مدیرانی که با رانت احمدی نژادی بر صندلی ادارات شهرستان نشسته اند هر چه زودتر باید تغییر کنند، این افراد با ناتوانی های خود ادارات را به بن بست کشانده اند و با گذشت یکسال از عمر دولت همچنان با برخی رایزنی ها هنوز در راس قدرت سیاسی و اجتماعی هستند.

ایشان در پایان بیان داشت: در دولت روحانی باید بر اساس شایستگی و لیاقت و همسویی با دولت تدبیر و امید بر سمت منصوب شوند و رفیق بازی و فامیل گرایی فایده ای ندارد.

گفتگو از علی عوض نژاد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • عبدالله شما بهبهان ندیدی جالب اینا احمدی نژادی اا ادعا میکنن که ما از اول اصلاح طلب بودیم تو رو خدا میبینید که چقدر بعضیا حقیرند. بداد دانشگاه خاتم الانبیا بهبهان برسید ایها الناس .بخدا دارن ظلم میکنن به نظام. پول بیت المال رو خرج ماندنش میکنن. تا زمان بخرن به انتخابات مجلس
  • م باسلام؛این درد برهمه خوزستان سایه زشتی افکنده و روحانی تقاص تدبیرش را خواهدخورد ولطفا تاپیروزی نهایی ازنام ستادسابق استفاده نگردد؛تاپیروزی نهایی همچنان ایستاده ایم؛بخدا هرجا نام روحانی به چشم میخوردسخت دلگیرمیشوم که چرا؛اینگونه شد؛