به منظور تبادل نظر پیرامون طرح 550 هزار هکتاری

دیدار مدیران مؤسسه جهاد نصر با فرمانداران استان خوزستان

خورنا: مدیران مؤسسه جهاد نصر با فرمانداران استان خوزستان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار خورنا از اهواز، به منظور تبادل نظر پیرامون طرح ۵۵۰ هزار هکتاری احیای اراضی خوزستان و ایلام جلسه مشترکی میان مدیران مؤسسه جهاد نصر مجری این طرح و فرمانداران استان خوزستان با حضور فرج اله خبیر معاون سیاسی – اجتماعی استانداری خوزستان و محسن اورکی، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان در محل استانداری خوزستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حسن علاقه‌بند معاون اجرایی مؤسسه جهاد نصر با ارائه توضیحاتی به تشریح فعالیتهای صورت گرفته در این طرح پرداخت و خواستار توجه و همراهی فرمانداران و سایر مدیران استان جهت پیشبرد مناسب طرح شد.

در ادامه احمد مطیعی مدیر ستاد و جانشین قائم مقام مجری طرح ۵۵۰ هزار هکتاری احیای زمینهای کشاورزی خوزستان و ایلام نیز به ارائه توضیحاتی پیرامون طرح و موانع و مشکلات اجرایی آن پرداخت.

فرمانداران حاضر در این جلسه نیز با بیان نکاتی سؤالات خود را در زمینه‌های مختلف مطرح نمودند که با پاسخهای مدیران جهاد نصر همراه بود.

در انتهای جلسه فرج اله خبیر معاون سیاسی – اجتماعی استانداری خوزستان ضمن تأکید بر اهمیت این طرح بر ضرورت همکاری فرمانداران و سایر مدیران استان جهت پیشبرد مناسب آن تأکید کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *