هیچ تیمی به تیم های لیگ برتری پتروشیمی بندرامام اضافه نمی شود

خورنا: مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام گفت: با توجه به شرایطی که داریم امسال هیچ تیمی به تیم های لیگ برتری ما افزوده نمی شود.

ˈ شاپور یاوری ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بعد از تبدیل شدن به باشگاه هنوز هیات مدیره مشخص نشده که طی چند روز آینده این اتفاق صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: بعد از مشخص شدن اعضای هیات مدیره به طور حتم بودجه و برنامه های سال جاری معین می شود و ما با برنامه بهتر کار خود را دنبال می کنیم.

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام افزود: هدف اصلی ما حفظ شرایط فعلی است زیرا در یک سال اخیر موفقیت ها و قهرمانی های مهمی در سطح لیگ های برتر بدست آورده ایم.

وی تصریح کرد: تیم های بسکتبال، شطرنج بانوان و تنیس روی میز ما فصل خوبی را پشت سر گذاشتند و با کسب عناوین قهرمانی در رقابت های لیگ برتر باعث افتخار و غرورآفرینی ورزش استان خوزستان شدند.

یاوری افزود: ما در رشته های مختلف در لیگ های دسته یک تیم هایی داریم که در نتیجه گیری به موفقیت های خوبی دست یافته اند.

وی با اشاره به کسب عناوین قهرمانی در بخش حرفه ای گفت: شرایط موجود باید حفظ و تقویت شود.

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام افزود: بنا به دلایلی امسال نمی توانیم هیچ تیمی را به تیم های لیگ برتری خود اضافه کنیم و فقط در رشته های بسکتبال، تنیس روی میز و شطرنج بانوان در لیگ برتر تیم داری خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: با توجه به رویکرد پتروشیمی بندرامام به ورزش قطعا در سال های آینده می توانیم تعداد تیم های لیگ برتری خود را افزایش دهیم و در تمامی رشته های تیم داری کنیم.