اقامه اولین نماز وحدت در شهرستان رامشیر

خورنا _ رضا اکبری: به منظور اتحاد و ارتباط مستقیم مردم با مسئولان دوشنبه هر هفته نماز وحدت در یکی از مساجد شهرستان رامشیر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خورنا از شهرستان رامشیر، نماز ظهر و عصر امروز به عنوان اولین نماز وحدت سال ۹۳ در مسجد امام خمینی (ره) با حضور فرماندار ، جمعی از مسئولان و کارکنان ادارات، نهادها و مردم شهرستان رامشیر اقامه شد.

عبدالرضا نوری سرپرست فرمانداری شهرستان رامشیر نماز وحدت را یک حرکت فرهنگی و تأثیر گذار دانست و اظهار داشت : ترس از وحدت و یکپارچگی مسئولان و مردم اصلی ترین علت کینه توزی دشمنان با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

همچنین سرپرست اداره تبلیغات اسلامی رامشیر نیز در سخنانی دین مقدس اسلام را دین مبتنی بر اتحاد و وحدت دانست و تصریح کرد: یکی از برکات نماز جماعت نزدیکی قلوب مومنین به یکدیگر است.

ابوالقاسم عسکر زاده با بیان اینکه این نماز در تقویت باورهای دینی و اعتقادی جامعه موثر خواهد بود افزود  : فضائل اخلاقی تنها در پرتو جامعه ای سالم و متحد اجرایی شکل خواهد گرفت.

گفتنی است به پیشنهاد فرماندار و به منظور اتحاد ، تفاهم ، یکپارچگی و ارتباط مستقیم مردم با مسئولان دوشنبه هر هفته نماز وحدت در یکی از مساجد شهرستان برگزار خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نصاری درودبر فرمانداران تدبیروامید؛