احداث تقاطع غیر همسطح بصیرت بندرماهشهر +عکس

خورنا: شهردار بندرماهشهر گفت: تقاطع غیر همسطح بصیرت بندرماهشهر طی روزهای آینده افتتاح میشود.

غلامحسین کمائی در بازدید از پروژه تقاطع غیر همسطح بصیرت مقابل داشگاه آزاد اسلامی بندرماهشهر در گفتگو با خورنا اظهار داشت: یکی از راه حل های حذف نقاط تصادف در میادین حذف نقاط برخورد، هدایت غیر همسطح و انتقال ترافیکهایی که بیشترین مخاطره را ایجاد می کنند به محل دیگر است.

مهندس کمایی افزود: هم اکنون پل بصیرت با ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی به سرعت در حال ساخت می باشد که هدف از ساخت و احداث این پل بزرگ تسهیل در عبور و مرور و تردد خودروهای سنگین در مسیر ورودی به کمربندی است.

pol-basir

کمایی همچنین خاطرنشان کرد: با احداث این پل ترافیک ورودی به مرکز شهر با ترافیک ورودی به جاده کمربندی مجزا می گردد که در نتیجه میزان برخورد این دو ترافیک پرسرعت کمتر خواهد شد وی از خسارات ناشی از تصادفات در این تقاطع شلوغ به میزان زیادی کاهش میابد.

وی همچنین یادآور شدند: میزان بهبود ایجاد شده در ترافیک عبوری بسته به ساعات مختلف اوج ترافیک بین ۳۲ تا ۳۷ درصد خواهد بود.

مهندس کمایی در پایان گفت: پل بصیرت بطول ۴۳۰ متر و عرض ۱۷ متر با سازه بتنی با طرح ترافیکی و بصورت رفت و برگشت و به شکل شمالی و جنوبی است که برای ساخت این پل مبلغ ۹۰ میلیارد ریال از سوی شهرداری بندر ماهشهر هزینه شده است و بزودی به بهره برداری خواهد رسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • a.s سلام آیا طرح تقاطع دیگری هم در شهرستان هست یا همین یکی بود؟
  • ماچوله کمایی و شهرداری بندرماهشهر مچکریم
  • ماهشهر ی. آقای کمایی وشورای شهر دستتون درد نکنه.