ناهماهنگی مدیریتی سبب قطعی آب مناطق کوی قدس و بهار آبادان شد

خورنا: رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر آبادان گفت: متاسفانه ناهماهنگی مدیریتی میان مسئولان پالایشگاه با مدیران آبفا سبب قطعی آب مناطق کوی قدس و بهار آبادان شده است.

حمید حنظل عیدانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به موضوع واگذاری منازل شرکتی افزود: پیشتر در جلسه ای با حضور مسئولان شرکت پالایش نفت آبادان، مدیر آبفا و فرمانداری مقرر شد تا در مدت زمان مشخصی امور مرتبط با آب و فاضلاب این منازل به اداره آبفا واگذار شود.

وی اظهار کرد: بر این اساس اداره آبفا متعهد شد تا در مدت تعیین شده نسبت به انجام تغییر و تحولات در بحث تبدیل آب شرکتی به شهری اقدام کند.

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر آبادان تصریح کرد: به رغم تعهد آبفا و گذشت مدت زمان یاد شده و حتی بیشتر از آن، تغییر و تحولات از سوی اداره آبفا انجام نشد و پالایشگاه تا الان کار تامین و توزیع آب مورد نیاز مردم این مناطق را به انجام می رساند.

عیدانی یادآور شد: متاسفانه شرکت پالایش نفت آبادان نیز در اقدامی که ما نیز آن را تایید نمی کنیم دست به قطعی آب شرب منازل واقع در کوی قدس و بهار کرد.

وی گفت: مهیا نبودن زیر ساختهای لازم از سوی اداره آبفا برای انجام این تغییر و تحولات سبب بروز چنین وضعیتی برای اهالی این مناطق شده است، در این میان تنها شهروندان هستند که ضرر دیده اند.

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر آبادان افزود: تاکنون این مشکل رفع نشده و  مسئولان اداره آبفا باید در این میان پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، شرکت پالایش نفت آبادان در اقدامی پمپ‌‌ها و تلمبه‌خانه‌های مناطق کوی قدس و بهار را که پیشتر جزء مناطق خدماتی این شرکت بوده و اکنون به مردم واگذار شده را قطع کرد.