طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پتروشیمی؛

قاسم امیری معاون سازمان منطقه ویژه پتروشیمی بندرماهشهر شد

خورنا: مهندس قاسم امیری در حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به عنوان معاون این سازمان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری خورنا از ماهشهر، در حکمی از سوی علی یزدانی، «قاسم امیری»، به عنوان معاون سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به سوابق و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم، به عنوان سرپرست معاونت این سازمان تعیین و منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و به کارگیری تمام توانمندی‌های موجود در سازمان در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

از خداوند متعال توفیق روز افزون شما در پیشبرد اهداف عالی سازمان و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می‌نمایم.

به گزارش خورنا، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در محدوده‌ای به وسعت حدود ۲ هزار و ۶۰۰ هکتار در جنوب غربی ایران و در ساحل خلیج فارس، واقع در شهرستان بندر ماهشهر قرار گرفته است.

این منطقه با توجه به موقعیت طبیعی و جغرافیایی و همچنین برخورداری از تسهیلات قانونی مناطق ویژه، به منظور توسعه صنعت و تجارت به ویژه صنایع پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن – تأمین منافع اقتصادی، اجتماعی و ملی، جذب تکنولوژی‌های جدید و افزایش اشتغال ایجاد شده است.

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به منظور مدیریت و تحقق توسعه فعالیت‌های صنعتی و اقتصادی در منطقه از جمله صنایع پتروشیمی، به صورت زیر مجموعه‌ای از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، براساس مصوبه تیرماه سال ۱۳۷۶ شورای عالی مناطق آزاد تجاری -صنعتی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز کرده است.

لازم به ذکر است مهندس قاسم امیری از کارکنان با سابقه در صنعت پتروشیمی کشور و از مدیران بومی خوزستان و شهرستان بندرماهشهر میباشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس برخود لازم مي دانم انتخاب به حق وشايسته جناب آقاي مهندس اميري را تبريك عرض نموده براي ايشان كه از مديران باتجربه و تحصيلكرده و ازهمه مهمتر بومي شهرستان مي باشدآرزوي توفيق و سربلندي نمايم .
    • ناشناس با سلام. همونطور که آقا علی فرمودند ان شاءا... در دولت تدبیر و امید کلید حل همه مشکلات باشن که من به یقین میگم که همینطور هم خواهد بود.چون من کاملا به مدیریت ایشان آگاهی کامل و ایمان کامل دارم و علاوه بر اینکه مدیری مدبر میباشد فردی شجاع و کاملا اجتماعی و خیرخواه مردم نیز میباش.دامید است که خداوند متعال , ایشان را در انجام امور محوله یاری دهد.
    • آرین با سلام.با عرض تبریک خدمت آقای مهندس حاج قاسم امیری ******همونطور که آقا علی فرمودند ان شاءا... در دولت تدبیر و امید کلید حل تمام مشکلات باشین.با شناختی که من از ایشان دارم علاوه بر اینکه مدیری مدبر و توانا میباشند,فردی شجاع و حامی مستمندان و خیرخواه مردم نیز هستند و واقعا" ایشان مستحق این سمت و حتی بالاتر نیز هستند.امید است که خداوند متعال ایشان را در انجام امور محوله یاری دهند.
  • علی خداروشکر.یک نیروی بومی توانا که واقعا متخصص و متعهد می باشد وارد سازمان مریض و مرده منطقه ویژه شد.انشاءا... که حلال مشکلات باشه.
  • شهروند اگر بومي است بيشتر معرفيش كنيد !
  • احسان طباطبايى اتوبوس رسيد؟