خیابان‌های پردیس و ولایت شوش آسفالت می‌شوند

خورنا: رئیس شورای اسلامی شهر شوش از آسفالت خیابان‌های پردیس و ولایت شوش خبر داد و گفت: شورای اسلامی شهر آسفالت این دو خیابان را تصویب کرده است.

عبدالجلیل بیلاوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوش اظهار کرد: آسفالت دو خیابان مهم پردیس و ولایت در شهر شوش در دستور کار قرار گرفته و به این دلیل فعالیت در این زمینه از سوی شهرداری شوش آغاز شده است.

وی افزود: برای آسفالت این دو خیابان مصوبه شورای اسلامی شهر نیز صادر شده و شهرداری در حال تامین زیرساخت‌های اجرای این مصوبه است.

وی تاکید کرد: هزینه‌های مورد نیاز برای اجرای این مصوبه از بودجه جاری شهرداری شوش تامین می‌شود و این مصوبه قرار است در اسرع وقت اجرایی شود.

بیلاوی خاطرنشان کرد: شهرداری شوش قرار است آسفالت این دو خیابان را تا پایان خرداد ماه سال‌جاری انجام دهد و در این زمینه سرعت زمان بسیار اهمیت دارد.

وی تاکید کرد: این دو خیابان در شهرک سلمان فارسی شهر شوش قرار گرفته‌اند و برای کاهش مشکلات مردم این مصوبه در شورای اسلامی شهر تصویب شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر شوش گفت: نظارت‌ها بر پروژه آسفالت شهری بسیار خوب است و کیفیت آسفالت در سطح شهر شوش قابل قبول بوده و ارتقا خواهد یافت.