صدای آبادان در رسانه ملی!

حمید فرخ نژاد در برنامه سینمایی «هفت»، شبکه سه: نمیدانم عده ای از کجا سر رسیده و باعث تعطیلی کنسرت های قانونی آبادان شدند

خورنا: حمید فرخ نژاد در برنامه سینمایی هفت “صدای آبادان شد

وی در جریان برنامه هفت امشب گفت : برخی قدرت ها که معلوم نیست از کجا تایید می شوند جلوی بسیاری از اتفاقات خوب را میگیرند. نظیر کنسرت ها در آبادان که عده ای نمیدانم از کجا سر رسیده و باعث تعطیلی کنسرت های قانونی شدند. با وجود چنین نیروهایی چگونه میتوان از مدیران انتظار معجزه داشت؟

این بازیگر به نام سینما و تلویزیون ادامه داد: فرزندان آبادان از من انتظار دارند که صدایشان را به گوش مسوولان برسانم. چرا باید از آبادان نخل ها را سوار بر کامیون کنند و هزاران کیلومتر آنطرف تر شهرک سینمایی دفاع مقدس بسازند وقتی آبادن و خرمشهر هستند؟

فرخ نژاد افزود: چرا باید جشنواره فیلم های دفاع مقدس در تهران برگزار شود وقتی که آبادان و خرمشهر پایخت مقاومت و دفاع جانانه هستند؟

وی در آخر افزود میخواهم خبر خوبی را به همشهریانم بدهم. با پیگیری های زیاد من و کمک دکتر مقتدایی استاندار خوزستان ، دکتر عارف و صندوق توسعه قصد داریم مجتمع فرهنگی و هنری ای را در آبادان و خرمشهر احداث کنیم که بی شک آثار خوبی خواهد داشت.