باقری‌نیا: هدف‌مان قرار گرفتن در نیمه بالای جدول است/لیست جذب بازیکنان را ارائه داده‌ام

خورنا: سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تمام هدف من به عنوان نفر اول کادرفنی تیم این است که تیم در نیمه بالایی جدول قرار بگیرد.

عبدالمجید باقری نیا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) -منطقه خوزستان- اظهار کرد: روز دوشنبه، لیست جذب بازیکنان مورد نظر با اولویت ها را به باشگاه ارایه دادم و قرار شد از همان روز اقدامات خود را در این زمینه انجام دهند.

وی با بیان این که ما تقریبا در تمامی پست ها به بازیکن نیاز داریم، گفت: در لیستی که به باشگاه ارایه دادم جذب بازیکن از لیگ برتر، لیگ یک و رده سنی زیر ۲۳ سال مدنظرم بوده است. در واقع باتوجه به سهمیه ای که داریم، برای جذب بازیکن از تمام رده های لیگ و رده های سنی به باشگاه لیست داده ام و مسوولان باشگاه در حال رایزنی هستند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که آیا اطلاع دارید مسوولان باشگاه در این زمینه به چه صورت کار کرده اند؟ عنوان کرد: متاسفانه از روز گذشته که تعطیل بوده است، اطلاعی در این زمینه ندارم ولی مسوولان باشگاه با جدیت پیگیر این موضوع هستند.

وی بااشاره به آغاز تمرینات تیمش از ۱۷ خردادماه، گفت: آغاز تمرینات مان از ۱۷ خردادماه به مدت پنج روز در مسجدسلیمان است و دو اردوی بروجرد و سرعین اردبیل که اردوهای آمادگی هستند، برای تیم پیش بینی کرده ایم. اردوی سوم مان هم باتوجه به این که به مسابقات لیگ نزدیک می شویم، تقریبا اردوی مسابقه ای است که چهار، پنج بازی تدارکاتی در آن پیش بینی شده است. مسوولان باشگاه هم در حال هماهنگ کردن این اردوها هستند تا آن ها سر وقت برگزار شوند.

باقری نیا با ب