خرید هرگونه نهال در شهرداری شوشتر ممنوع شد

خورنا: رئیس شورای اسلامی شهر شوشتر گفت: خرید هرگونه نهال در شهرداری شوشتر ممنوع شده و در این زمینه شهرداری باید خود به تولید برسد.

به گزارش خورنا به نقل از شوشترروز، غلام سلطانیان امروز اظهار کرد: شهرداری شوشتر خود صاحب گلخانه است و باید برای رفع مشکلات گلخانه خود هزینه کند.

وی با بیان اینکه پذیرفته نیست که برای تأمین نهال و گل شهرداری از شهرهای استان اصفهان گل خریداری کند، افزود: به همین دلیل شورای شهر خرید هرگونه گل و نهال را ممنوع اعلام کرده است.

رئیس شورای شهر شوشتر تصریح کرد: این شهرستان می‌تواند به تولیدکننده نهال در خوزستان تبدیل شود، بنابراین باید کوشید تا ظرفیت‌های مورد نیاز در این زمینه را تأمین کرد، از این رو شهرداری باید زیرساخت‌های این مهم را فراهم کند و در این زمینه می‌کوشیم تا شرایط برای تولید گل و نهال مهیا شود.

سلطانیان خاطرنشان کرد: اگر شهرداری شوشتر بتواند گل و نهال خود را تولید کند علاوه بر اینکه از امکانات موجود در شهرداری استفاده بهینه شده است، هزینه‌های شهرداری نیز به شدت کاهش می‌یابد و به این دلیل شورای اسلامی شهر به جد این مسئله را دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: شهرداری شوشتر باید هزینه‌های غیرضروری خود را کاهش دهد و این مسئله نیز در دستور کار شورای اسلامی شهر قرار گرفته تا در اعمال وظیفه نظارتی شورای شهر این مسئله دنبال شود.

این مقام مسئول در پایان گفت: بهترین روش کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری از نیروهای موجود در شهرداری است و در این زمینه برنامه‌ریزی خوبی شده است.