خورنا؛ در مسیر توسعه خوزستان

پیشنهادات خود را درباره بهبود وضعیت خبری، گرافیک و هرچه که به «خـورنـا» مرتبط است ارائه دهید

خورنا: پایگاه خبری خورنا قصد دارد به مناسبت فرارسیدن “سـومیــن سال فعالیت” خود تغییر و تحولاتی قابل توجه در تمام بخش های خبری، گرافیک سایت، امکانات سایت، کیفیت خبرها، کمیت خبرها، چگونگی هرچه بهتر پوشش دادن اخبار تمام شهرستانها، برقراری ارتباط دوجانبه با مخاطبان و تمام مواردی که فکر میکند میتواند تاثیرات بسزایی در بهبود خدمات این پایگاه خبری داشته باشد، انجام دهد.

لذا، از تمام مخاطبان خواهشمندیم با نظرات ارزنده خود در تمام بخش های ذکر شده مارا یاری کنند تا بتوانیم در خدمت رسانی، اطلاع رسانی و شفاف سازی فضای خبری استان، پیشتاز باشیم.

شما عزیزان میتوانید تا ۱۵ مردادماه نظرات ارزنده و سازنده خود را برای ما ارسال کنید. نظرات شما به مرور زمان و طی ایام هفته تا پیش از فرا رسیدن سومین سال فعالیت خورنا که “ششم شهریورماه” سال جاری میباشد در صورت تایید مدیریت خبری و مدیریت فنی و دیگر اعضا به اجرا در خواهد آمد.

همچنین در روز ششم شهریورماه، در مراسم افتتاح رسمی ساختمان مرکزی پایگاه خبری خورنا در اهواز از فردی که بهترین پیشنهاد را ارائه داده باشد دعوت و با اهدای جایزه نفیسی تقدیر به عمل خواهد آمد.

شما عزیزان میتوانید نظرات خود را همراه با نام خانوادگی و شماره تماس (جهت برقراری ارتباط در صورت انتخاب به عنوان بهترین طرح) از طریق ایمیل و سامانه پیامک برای ما ارسال کنید.

ایمیل پایگاه خبری خورنا info@khoorna.com و سامانه پیامک ما ۱۰۰۰۱۰۰۰۰۶۱۱ میباشد. منتظر نظرات و پیشنهادات ارزنده شما هستیم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *