دوره آموزشی استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان نیروی انتظامی در دزفول

خورنا: دوره آموزشی استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان نیروی انتظامی خوزستان به همت معاونت آموزش و پلیس پیشگیری استان برای ماموران پلیس پیشگیری شهرهای شمالی استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اندیمشک، جانشین پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان خوزستان بعد از ظهر امروز در این مراسم در سخنانی اظهار کرد: این دوره که با عنوان «استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان نیروی انتظامی استان خوزستان» برای ماموران کلانتری‌ها، پاسگاه‌ها، یگان‌های امداد و ایستگاه های بازرسی در حوزه پلیس پیشگیری برگزار می‌شود.

لطف الله مطیع الله در ادامه افزود: در این دوره آموزشی  که با حضور ماموران پلیس پیشگیری شهرهای دزفول، مسجد سلیمان، لالی، اندیکا، شوشتر، اندیمشک شوش با محوریت دزفول در ۹ روز برگزار خواهد شد، ۹۰۰ نفر از پرسنل ناجا حضور دارند.

جانشین پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان خوزستان اضافه کرد: این دوره در سه مرحله برگزار شده و در هر مرحله با شرکت ۳۰۰ نفر از پرسنل و زیر نظر دکتر الیاسی دکترای روانشناسی و فوق تخصص روان درمانی برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در هر روز پس از کارگاه کلی که صبح‌ها در سالن اجتماعات شیخ مرتضی انصاری دانشگاه آزاد اسلامی دزفول برگزار می‌شود عصر همان روز شرکت کنندگان در دوره به ۶ کلاس مجزا تقسیم شده و کارگاه تخصصی خود را طی خواهند کرد.