اجرای نمایشی مشترک با حضور هنرمندانی از آمریکا و کانادا در اندیمشک

خورنا: رئیس انجمن نمایش اندیمشک از اجرای نمایش مشترک تئاتر با بازی هنرمندانی از ایران، آمریکا و کانادا در این شهرستان خبر داد.

محمد یاقوت‌پور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: این نمایش با نام آخرین برگ و به کارگردانی محمد برومند کار مشترک هنرمندان ایران، کانادا، آمریکا و افغانستان است که در یک سانس و در سالن نمایش تالار خورشید اندیمشک شب گذشته اجرا شد.

وی هدف از اجرای این نمایش را صلح جهانی دانست و افزود: این نمایش تاکنون در شهر‌های خرمشهر، تهران، مشهد، بابل، خرم‌آباد و آبسرد اجرا شده و قرار است به مدت ۲ سال در سایر کشور‌ها نیز اجرا شود.

رئیس انجمن نمایش شهرستان اندیمشک عنوان کرد: اندیمشک مهد تئا‌تر کشوری لاله‌های سرخ است و اجرای این نمایش در شهرستان گامی مثبت در زمینه تئا‌تر و آشنایی بیشتر علاقه‌مندان با این هنر است.

یاقوت‌پور تصریح کرد: در اجرای این نمایش شورای اسلامی شهر، فرماندار، پیشکسوتان عرصه هنر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز جمعیت هلال احمر همکاری داشتند که جای تقدیر دارد.

وی خاطرنشان کرد: استقبال مردم از نمایش تئا‌تر آخرین برگ بسیار قابل توجه بود و با توجه به اینکه شهرستان اندیمشک ۱۲ سال است سالن سینما ندارد تلاش داریم که با حمایت مسئولان بتوانیم با اقدامات از این قبیل چراغ صحنه و تئا‌تر در تالار خورشید این شهرستان را روشن نگه داریم.