رئیس شورای شهر شوش دانیال خبر داد:

شهرداری شوش کمبود بودجه دارد/ آسفالت دو خیابان شهر تا پایان خرداد

خورنا: رئیس شورای شهر شوش دانیال گفت: شهرداری شوش کمبود بودجه دارد به همین دلیل آسفالت دو خیابان از شهرک سلمان فارسی تا پایان خرداد ماه کامل می شود.

عبدالجیل بیلاوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به خدمات و طرح های اجرایی در شهرک سلمان فارسی شوش افزود: آب پاشی خیابان ها در حال اجراست و لایحه آسفالت خیابانهای پردیس و ولایت مصوب شده است ولی اعتبارات لازم برای این پروژه لحاظ نشده است.

بیلاوی تاکید کرد: قول قطعی می دهم که در خردادماه ۹۳ این خیابانها با کیفیت بالا آسفالت شوند.

وی همچنین درباره استقرار نیروی انتظامی در این منطقه گفت: این موضوع در جلسه بعدی شورا بررسی می شود و در صورت مصوب شده پیگیری های لازم برای احداث کیوسک نیروی انتظامی به عمل خواهد آمد.

رئیس شورای شهر شوش درباره دایر شدن شعب بانک ها در این منطقه نیز گفت: در حال حاضر نمی توان قول مساعدی در این زمینه به شهروندان داد

به گزارش خبرنگار مهر، اخیراً اهالی منطقه کوی نیروی شهرک سلمان فارسی خواستار رسیدگی به وضعیت آسفالت این منطقه شدند. شهروندان منطقه شهرک سلمان اعلام کردند که این منطقه چند سال است که با مشکلات عدم وجود آسفالت دست و پنجه نرم می کند. این شهروندان از مسئولان مربوطه خواستند تا هر چه زودتر مشکلات محله ی کوی نیرو را حل کنند.