لزوم ایجاد منابع در آمدی پایدار؛

فرماندار اندیمشک بالا بودن هزینه‌ها و کمبود منابع درآمدی را عامل عدم خدمات‌رسانی مطلوب شهرداری عنوان کرد

خورنا: فرماندار اندیمشک گفت: بالا بودن هزینه‌ها و کمبود منابع درآمدی از جمله عوامل مهمی است که شهرداری‌ها را از خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان دور کرده است.

حمیدرضا گودرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: وجود نیروهای مازاد، بدهکاری به اداره‌های مختلف و توسعه نامتوازن امکانات از مهمترین مشکلات شهرداری‌های شهرهای اندیمشک، حسینیه، بیدروبه، آزادی و چم گلک است.

وی افزود: مشکلات این شهرداری‌ها با فراهم شدن منابع درآمدی پایدار حل می‌گردد و ما نیز در این زمینه در حال برنامه‌ریزی و پیگیری‌های لازم هستیم.

فرماندار اندیمشک اضافه کرد: مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان لازم است که نسبت به مسائل شهرستان‌ها اهتمام بیشتری نشان دهند تا مسائل و مشکلات مردم سریع‌تر سر و سامان گیرد.

گودرزی خاطرنشان کرد: اندیمشک با تقدیم یک‌هزار و هفت شهید در دفاع مقدس و پشتیبانی از رزمندگان در خاکریز اول دفاع مقدس قرار داشته و مردم این شهرستان ولایت‌پذیری و وفاداری خود به انقلاب را در عمل ثابت کرده‌اند.

وی گفت: به منظور تقسیم کار اصولی و هر چه با شکوه برگزار کردن دومین یادواره بزرگ شهدای شهرستان به زودی ستادی مرکب از همه کمیته‌های مربوطه و با همکاری و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی تشکیل خواهد شد.