فرماندار هندیجان خواستار شد؛

همه اقشار باید جهت توسعه اقتصادی شهرستان هندیجان تلاش کنند

خورنا _ وهاب شیرعلی: فرماندار هندیجان گفت: همه اقشار  باید جهت توسعه اقتصادی شهرستان هندیجان و بهبود وضعیت معیشت مردم تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار خورنا از هندیجان؛ در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین شمیل پور امام جمعه شهرستان هندیجان با اشاره به مسئولیت و پذیرش مسئولیت اظهار داشت که تمامی مسئولین ما می بایست پس از پذیرش مسئولیت به صورت جهادی در جهت تحقق اهداف انقلاب و رفع مشکلات مردم تلاش نمایند.

ایشان با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام “اقتصاد و فرهنگ با عظم ملی و مدیریت جهادی” تاکید نمود که در جهت تحقق این شعار می بایست هم کار اقتصادی و هم کار فرهنگی صورت پذیرد.

در ادامه این جلسه جعفری نسب فرماندار هندیجان با اشاره به رهنمود های مقام معظم رهبری در خصوص رفع مشکلات تاکید نمود: اقتدار این نظام به خاطر تدابیری است که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در حل مشکلات بکار می گیرند.

فرماندار هندیجان با اشاره به تعیین شعار سال توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت که همه مسئولین می بایست در راستای تحقق این شعار گام بردارند و از هیچ کوششی مضایقه نکنند.

وی با اشاره به اینکه توسعه شهرستان هندیجان نیازمند فرهنگ سازی می باشد خواستار توسعه زیرساخت های فرهنگی هندیجان شد.

جعفری نسب یاد آور گردید که همه اقشار باید جهت توسعه اقتصادی شهرستان هندیجان و بهبود وضعیت معیشت مردم تلاش نمایند و در این خصوص نباید هیچ نوع تنگ نظری وجود داشته باشد.