کمک دانشجویان حقوق دانشگاه آزاد اندیمشک به مددجویان

خورنا: رئیس اداره بهزیستی اندیمشک از کمک دانشجویان رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی اندیمشک و تهیه سبد کالا جهت توزیع بین مددجویان این شهرستان خبر داد.

بهمن رشنو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: این دانشجویان به مناسبت مبعث رسول گرامی اسلام (ص) در قالب یک گروه ۸۰ نفره و با جمع‌آوری مبلغ ۱۰ میلیون ریال و همکاری این اداره ۲۰ سبد کالا تهیه و بین مددجویان این اداره توزیع کردند.

وی افزود: همچنین این دانشجویان و استاد آنان برای انجام امور مشاوره‌ای رایگان و کمک حقوقی به مددجویان اعلام آمادگی کرده و در این زمینه با این اداره همکاری خواهند کرد.

رئیس اداره بهزیستی اندیمشک اضافه کرد: در حال حاضر ۸۱۱خانواده با جمعیت بیش از ۴ هزار نفر از خدمات حمایتی این اداره در زمینه‌های مختلف بهره‌مند هستند.

رشنو با بیان اینکه مشکلات بیکاری و نبود اشتغال پایدار ناهنجاری اجتماعی را به دنبال خواهد داشت تصریح کرد: این موارد از مهم‌ترین مشکلات مددجویان این اداره می‌باشد که امیدواریم با توجه ویژه مسئولان به این امر بتوانیم شرایط زندگی را برای این مددجویان مساعد نمایم.

وی خاطر نشان کرد: این اداره همه تلاش خود را به کار بسته تا به بهترین شکل به همکاری با اقشار بی‌بضاعت و محروم شهرستان یاری رساند که در این راه همکاری و تعامل مسئولان تاثیر بسزایی در روند این کار خواهد داشت.