شهردار بندرماهشهر خبر داد؛

ساماندهی حاشیه کمربندی بندرماهشهر/ آغاز عملیات پارک بزرگ شهر/ شهرداری بندرماهشهر در بخش عمران در کشور شاخص است

خورنا: شهردار بندرماشهر گفت: به جد میتوان ادعا کرد که شهرداری بندر ماهشهر یکی از شهرداری های شاخص کشور است که از نظر کیفیت و کمیت در بخش عمران اقدامات قابل توجهی را با مجموعه تلاشگر خود در شهر انجام داده است.

غلامحسین کمایی در گفتگو با خبرنگار خورنا اظهار داشت: اجرای ساماندهی و بهسازی حاشیه های کمربندی بندر ماهشهر سیمای زیبایی را برای شهر و توسعه و عمران آن به ارمغان خواهد داشت.

کمایی در بازدید از پروژه های ساماندهی حاشیه کمربندی بندر ماهشهر اظهار داشت: به جد میتوان ادعا کرد که شهرداری بندر ماهشهر یکی از شهرداری های شاخص کشور است که از نظر کیفیت و کمیت در بخش عمران اقدامات قابل توجهی را با مجموعه تلاشگر خود در شهر انجام داده است.

غلامحسین کمایی افزود: از ابتدای سال گذشته تاکنون شهرداری بندرماهشهر ده ها پروژه بزرگ عمرانی، خدماتی و رفاهی را آغاز نموده است که در سالهای گذشته کم سابقه و بی نظیر بوده است و این مهم را مدیون تلاش بدنه پرتلاش شهرداری و همت اعضای شورای اسلامی شهر بندرماهشهر و دیگر مسئولان عالی شهرستان میباشیم.

وی ادامه داد: فاز اول پروژه ساماندهی حاشیه کمربندی بندر ماهشهر به مساحتی بالغ بر ۱۵ هزار و ۹۰۰ متر مربع در مدت ۵ ماه و با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۹۶۳ میلیون ریال و در محل حاشیه کمربندی در فاصل میدان دانشگاه تا ورودی کوی آزادگان در حال ساخت و ساماندهی است.

کمایی گفت: فاز دوم ساماندهی حاشیه کمربندی ماهشهر حد فاصل ورودی کوی آزادگان تا بلوار آیت اله طالقانی به مساحتی بالغ بر ۳ هزار و ۸۰۰ مترمربع و در مدت ۶ ماه با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۳۱۴ میلیون ریال در حال ساخت و ساماندهی می باشد.

وی در ادامه افزود: فاز سوم ساماندهی حاشیه کمربندی بندر ماهشهر به مساحتی بالغ بر ۲۵ هزار و ۶۱۰ متر مربع در مدت ۶ ماه در محل حاشیه کمربندی حد فاصل بلوار آیت اله طالقانی تا بلوار آیت اله سعیدی با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال از طرف شهرداری بندر ماهشهر در حال ساماندهی و ساخت است.

کمایی همچنین خاطر نشان کرد: از دیگر پروژه های مهم این شهرداری می توان به احداث محل دائمی نمایشگاه های بندر ماهشهر، احداث سالن چند منظوره شهرداری، احداث محل سرپوشیده شهربازی واقع در پارک فردوس، احداث پل عابر پیاده روبروی شهرک شهید رجایی و همچنین روبه روی مرکز فنی حرفه ای بندرماهشهر، آغاز عملیات خاکریزی و احداث پارک بزرگ شهر در ورودی فاز ۶ بندرماهشهر، ساماندهی ورودیهای شهرکهای شهید رجایی و آیت اله طالقانی، نصب ۱۳ دستگاه تابلوی دروازه ای و ۲۸ دستگاه تابلو جهت نما، آغاز عملیات پارک مسافر در حاشیه ورودی از سمت هندیجان و دهها پروژه دیگر که آنها را در اولویت برنامه کاری خود قرار داده ایم و امید است با همکاری و تدابیر ارزشمند شورای اسلامی شهر و مجموعه خدوم شهرداری در آینده نزدیک این پروژه به بهره برداری برسند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *