همراه میشویم؛

پایگاه های خبری «ایذه» دست از کار کشیدند/ رئیس جمهور: حکومت مردمی از رسانه آزاد نمی‌هراسد/ استاندار پاسخگو باشد

خورنا: پس از آنکه تعدادی از ادارات و نهادهای شهرستان ایذه،اقدام به شکایت و یا تهدید به شکایت مدیران سایت های خبری این شهرستان کردند، فعالین رسانه این این شهرستان در اقدامی هماهنگ اکثر سایت های خبری و وبلاگ های خود را تعطیل کردند

پایگاه های خبری شهرستان ایذه،بعلت آنچه که فشار ادارات نامیدند، کار خود را تا مدت زمان نامعلومی تعطیل کردند.

به گزارش اندیکانیوز، پس از آنکه تعدادی از ادارات و نهادهای شهرستان ایذه،اقدام به شکایت و یا تهدید به شکایت مدیران سایت های خبری این شهرستان کردند، فعالین رسانه این این شهرستان در اقدامی هماهنگ اکثر سایت های خبری و وبلاگ های خود را تعطیل کردند.

سایتهای ایذه نیوز،ایذه پرس و نارسینا آنزان و ایذه سرای من از جمله پایگاه های خبری بودند که پس از شکایت ادارات از بعضی فعالین رسانه ای اقدام به تعطیلی پایگاه های خود کردند.

اینکه پایگاه های خبری سطح شهرستان ها که هدفی جز بیان مشکلات و دیدگاه های مردم را ندارند به این شکل مورد ناملایمتی شهرستان ها قرار می گیرند،جای بسی تاسف دارد و امیدواریم هر چه زودتر مسئولین شهرستان ایذه با سعه ی صدر و افزایش بینش رسانه ای خود  شرایط لازم  را برای حضور مجدد این رسانه ها در فضای خبری استان را فراهم آورند.

به گزارش خورنا، حسن روحانی رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران در ابتدای آغاز فعالیت خود گفته بود: حکومتی که از حمایت مردم برخوردار است و از حضور رأی‌دهندگان مشروعیت می‌یابد، نه تنها از رسانه آزاد نمی‌هراسد بلکه از رسانه آزاد و قانونمند استحکام بیشتری می‌گیرد.

حال، استاندار خوزستان به عنوان نماینده عالی دولت در خوزستان و حافظ استراتژی های دولت در این استان، نه تنها باید پاسخگوی فشار بر این رسانه ها باشد، بلکه باید فرماندار شهرستان ایذه را به دلیل عدم رعایت برنامه های دولت حداقل در برخورد با رسانه بازخواست و نتایج آن را به عموم اطلاع دهد.