رئیس دفتر مقام معظم رهبری: تمام توطئه‌ها با هدف ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی است

خورنا: رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: آنچه دشمنان علیه ایران توطئه کنند بر آهن سرد کوبیدن است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، بعد از ظهر دوشنبه در همایش زائران ایرانی مقیم خارج از کشور که به حج مشرف شده‌اند و در بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد به هموطنانمان امیدواری داد که هیچ مساله نگران‌کننده‌ای درباره کشور وجود ندارد.

وی تصریح کرد: با همه فتنه‌های شیطانی، کشورمان در ۳۲ سال گذشته روز به روز در مسیر ترقی و تعالی حرکت کرده و امروز به عنوان قدرت منطقه شناخته می‌شویم.

وی با اشاره به مسئولیتش در دوران جنگ تحمیلی و نمایندگی امام خمینی(ره) در نیروی هوایی خطاب به ایرانیان مقیم خارج از کشور گفت: در آن زمان برای تهیه لامپ‌های ضدهوایی به اروپا رفتیم ولی هیچ وسیله‌ای به ما نفروختند. آن زمان گذشت و امروز به تمام معنا خودکفا هستیم.

وی با اشاره به فتنه گری دشمنان به هموطنانمان گفت: در کشور شما کسانی هستند که اگر رهبر معظم انقلاب اسلامی کوچکترین اشاره‌ای کنند جانشان را فدای انقلاب اسلامی می‌کنند. اینها افرادی ورزیده، دانشمند، ملا و آماده نبرد هستند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه «از نظر تجهیزات آنچه لازم داریم در اختیارمان است» با اشاره به وضعیت کشورهای همسایه‌مان در عراق و افغانستان تصریح کرد: اگر قدرت ایران اسلامی نبود تا به حال ما را خورده بودند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی افزود: خدا روح امام را متعالی کند که بنیانی به اسم جمهوری اسلامی گذاشت که تا ظهور ولی عصر(عح) برپا خواهد بود و پیش خواهد رفت.

وی تصریح کرد: تمام توطئه‌ها یک هدف دارد که نظام اسلامی ناکارآمد است و نمی‌تواند زندگی مردم را اداره کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی یادآور شد: نشان دادیم که می‌شود با الگوی اسلامی پیشرفت و بر همین اساس کشورهای دیگر دارند از ما الگو می‌گیرند.

وی با اشاره به موج بیداری اسلامی در جهان اسلام و رسیدن اعتراض‌های ضداستکباری به آمریکا و اروپا گفت: این حرف بزرگی است که در نیویورک یک معترض در پاسخ به این سئوال که برای چه جمع شده‌اید می گوید از میدان التحریر مصر یاد گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه در مقطعی تلاش کردند بیداری اسلامی را به معنای اعتراض به کمبود و گرسنگی و بیکاری تعریف کنند افزود: مردم مصر برای شکم خود قیام نکردند و می‌بینید که در انتخابات اسلامگرایان تونس پیروز شدند.

وی افزود: سال پیش کسی باورش می‌شد دیکتاتور لیبی را با این وضعیت از سوراخی بیرون بکشند و بکشند؛ و یا اینکه دیکتاتور مصر در قفس بیفتد و محاکمه شود. باید گفت در آینده نه چندان دور نوبت به شیطان بزرگ خواهد رسید.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در پایان سخنانش خطاب به هموطنان مقیم خارج از کشور گفت: وقتی از ایرانی می‌آمدم مقام معظم رهبری فرمودند سلام مرا به همه برادران و خواهران برسانید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *