سادات ابراهیمی:

انتقال آب کارون خط قرمز نمایندگان خوزستان است

خورنا: نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب کارون به فلات مرکزی خط قرمز نمایندگان استان خوزستان است.

سید محمد سادات ابراهیمی نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص طرح انتقال آب کارون به فلات مرکزی عنوان کرد: رییس جمهور دولت تدبیر و امید به مردم استان خوزستان قول دادند که همه کار های اجرایی انتقال آب کارون متوقف شود.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی افزود: در بودجه سال ۹۳ نیز اعتباراتی برای انتقال آب کارون در نظر گرفته نشده است.

سادات ابراهیمی با بیان اینکه، ما از طریق وزارت نیرو پیگیر این مسئله هستیم،گفت: مسئولان این وزارتخانه به نمایندگان استان قول داده اند که این اتقال صورت نگیرد اما این مسئله کماکان مورد دغدغه مردم استان و نمایندگان هستند.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از دغدغه های ما این است که مسئولان استانی از طریق اعتبارات استانی خودشان این طرح را به جلو ببرند اظهار کرد: ما در این خصوص با وزیر نیرو صحبت کرده ایم و پیگیر این مسئله خواهیم بود.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی افزود: انتقال آب کارون خط قرمز نمایندگان استان خوزستان محسوب می شود و ما تا آخر این مسئله پیگیر خواهیم بود و مخالفت خود را اعلام خواهیم کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *