نافرجام اما خطرناک؛

همسر دادستان آبادان مورد حمله دزدان قرار گرفت/ مخفیگاه دزدان در بندرماهشهر شناسایی شد!

خورنا – علی رنجکش: دزدان وقتی نقشه سرقت خیابانی از زن را طراحی کردند نمی‌دانستند طعمه‌شان همسر دادستان آبادان است.

ساعت ۹ شب چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه سال جاری، همسر دادستان آبادان در خیابان ۱۵ احمد‌آباد منتظر شوهرش بود که ناگهان دو جوان موتورسوار برای سرقت گوشی به وی حمله کردند.

دزد جوان که قصد دزدیدن گوشی موبایل همسر دادستان را داشت با سرسختی و مقاومت وی روبه‌رو شد و همزمان دادستان «احمد شیرعلی‌زاده» سوار بر خودرویش به این صحنه درگیری رسید.

دادستان آبادان خیلی زود خود را به دزد جوان رساند و این در حالی بود که دیگر دزد موتورسوار برای نجات همدستش از موتور پیاده شده بود.

یکی از دزدان وقتی دید حلقه محاصره مردم تنگ‌تر شده پا به فرار گذاشت و همدستش توسط دادستان آبادان دستگیر شد.

با مخابره این سرقت تیمی از مأموران کلانتری ۱۵ آبادان در محل حاضر شد و در حالی که دادستان دستور می‌داد مأمور پلیس دستبندش را به مچ‌ دزد جوان بزند، مأمور که نمی‌دانست دستور از سوی دادستان داده می‌شود و وی را نمی‌شناخت خواست آرامش خود را حفظ کند.

دزد زیرک که نمی‌دانست از سوی دادستان دستگیر شده وقتی دید پلیس با این مرد در حال بحث است از این فرصت استفاده کرده و در چشم‌بر هم زدنی از جلوی چشم پلیس و دادستان ناپدید شد و پا به فرار گذاشت.

مأموران با فرار دزد زیرک وقتی پی بردند همسر دادستان آبادان مورد حمله دزدان قرار گرفته خیلی زود به دستور دادستان شیرعلی‌زاده برای دستگیری دزدان وارد عمل شدند.

مأموران در گام نخست به سراغ موتور دزدان فراری که در محل جا‌گذاشته بودند رفتند و با در دست داشتن شماره پلاک موتور به سراغ صاحب آن رفتند.

بدین ترتیب مخفیگاه دزدان در شهر ماهشهر شناسایی شد و پلیس در اقدامی غافلگیرانه دو دزد جوان را دستگیر کرد. یکی از دزدان در اعترافاتش به مأموران گفت: سرقت‌های زیادی انجام دادیم اما اگر می‌دانستیم آخرین طعمه‌مان همسر دادستان آبادان است هیچ وقت برای سرقت از وی اقدام نمی‌کردیم.

بنا بر این گزارش، دو دزد جوان برای افشای دیگر جرایم احتمالی‌ و شناسایی طعمه‌هایشان در اختیار مأموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفتند.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • احسان طباطبايى حتما بايد همسر دادستان مورد سرقت قرار بگيره تا نيروى انتظامى با شدت وارد عمل بشه؟ اگه يه شخص عادى بود پليس با اين شدت برخورد ميكرد؟
    • ناشناس مردم عادی آدم نیستن که.....
  • خوزستاننی اي كاش افراد عادی جامعه نيز بمانند همسر مكرمه دادستان تكريم ميگرديدند..!!!
  • ناشناس اي كاش همه مردم دادستان يا همسر دادستان بودند تا دزدان درك مي كردند كه اولين و آخرين طعمه آنها يكي است ........