فرماندار هندیجان : هرگونه تضعیف دولت در واقع تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی است

خورنا وهاب شیرعلی : احمد جعفری نسب فرماندار شهرستان هندیجان در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی این شهرستان اظهار داشت:یکی از برنامه های مهم و زیربنایی این شهرستان ایجاد کارگروه های فرهنگی و اجتماعی است که می تواند بستر شکوفایی و امنیت پایدار را فراهم آورد لذا با توجه به گستردگی حوزه فرهنگی و اجتماعی می بایست در این حوزه به سه شاخص توجه داشته باشیم. اول اینکه پدیده های اجتماعی را خوب بشناسیم زیرا بدون شناخت پدیده ها و علل و عوامل موثر در شکل گیری آنان نمی توان به راهکار مناسبی رسید.دوم اینکه با تجزیه و تحلیل این پدیده ها می توان نحوه تعامل و مواجهه با آنها را پیدا کنیم و سوم اینکه راهکارهای مشخصی برای آن پدیده ها پیدا کنیم.

جعفری نسب با اشاره به ایجاد کارگروه های مختلف توسط وزارت کشور عنوان نمود : کارگروه های مختلفی ایجاد شده اند که کارگروه اجتماعی و فرهنگی مهمترین این کارگروه ها محسوب میشود، از این روی انتظار داریم با تشکیل جلسات این کارگروه ها مسائل و مشکلات اجتماعی و فرهنگی را شناسایی و پیشنهادات لازم را در این خصوص ارائه گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان هندیجان در این جلسه در خصوص بررسی و تحول بیشتر در امورات فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت : همه تصمیمات فرهنگی و اجتماعی از همین کارگروه خارج می شود و آثار آن تمامی جامعه را در بر می گیرد بنابر این باید نسبت به فعال سازی کارگروه های هفتگانه هر چه سریعتر اقدام شود تا شاهد ترویج برنامه های فرهنگی و اجتماعی خصوصا با توجه به نزدیک شدن به فصل پایان مدارس و آغاز اوقات فراغت در تابستان پیش رو باشیم.

فرماندار شهرستان هندیجان ضمن تاکید بر بومی نمودن مسایل فرهنگی و اجتماعی ابراز داشت : فضای حاکم بر فرهنگ اجتماعی شهرستان هندیجان بسیار خوب است هر چند که لازم است تلاش های موثرتری در این زمینه صورت گیرد تا به مطلوب برسد.

جعفری نسب ضمن بر شمردن فقر و تورم بعنوان یکی از عوامل اثر گذار در بروز آسیب های اجتماعی تاکید نمود: عده ای به جای همراهی و همکاری با اهداف دولت که سعی در ایجاد بستر مناسب جهت رفع معضلات معیشتی و مهار تورم دارد شروع به تضعیف دولت می نمایند حال آنکه هرگونه تضعیف دولت در واقع تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.لذا با هماهنگی و همراهی سیاستهای فرهنگی اجتماعی و اقتصادی دولت شاهد شکوفایی ، تعالی و بالندگی کشور خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *