پیام تبریک کمیته ملی المپیک برای قهرمانی تیم پتروشیمی در لیگ برتر

امیدواریم لیگ پویا زمینه قهرمانی بسکتبال در بازی‌های آسیایی را فراهم سازد

خورنا: کمیته ملی المپیک ضمن تبریک قهرمانی پتروشیمی در رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال، ابراز امیدواری کرد که این لیگ زمینه حضور قدرتمند تیم ملی در بازی‌های آسیایی اینچئون را رقم بزند.

 پس از اتمام رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال  باشگاه‌های کشور و کسب عنوان قهرمانی توسط تیم پتروشیمی بندرامام، کمیته ملی المپیک ایران با انتشار پیامی ضمن تبریک به دست اندرکاران، کادر فنی و ورزشکاران این تیم از فدراسیون بسکتبال ایران به واسطه برپایی رقابت‌هایی منظم و ایده‌آل که باعث رشد و شکوفایی بسکتبال ایران شده تقدیر و تشکر کرد.در این پیام آمده است “مشاهده دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال و هنرنمایی بسکتبالیست‌های دو تیم فینالیست ( پتروشیمی و مهرام ) به همگان ثابت کرد که برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و پشتوانه‌سازی در رشته بسکتبال که به واسطه همراهی خوب فدراسیون و باشگاه‌های فعال در این عرصه صورت گرفته، سطح این رشته را فراتر از  آسیا برده و نوید این موضوع را می‌دهد که انشالله شاهد قهرمانی و پیروزی این رشته در بازی‌های آسیایی پیش رو باشیم.

بی‌شک برپایی لیگ منظم، پویا و سطح بالای بسکتبال یکی از مهمترین عوامل موثر در ارتقا جایگاه این رشته در سطح قاره آسیا  بوده که بهترین میدان برای شناسایی چهره‌های مستعد و جویای نام نیز هست.

کمیته ملی المپیک ضمن تبریک مجدد به تمام دست‌اندرکاران تیم پتروشیمی و همچنین خسته نباشید به اعضای تیم مهرام از بازی جوانمردانه نمایندگان دو تیم تقدیر و تشکر می‌کند. ضمناً این کمیته امیدوار است که تیم ملی بسکتبال با مدیریت مناسب فدراسیون و کادر فنی تیم ملی و بکارگیری تمام استعدادها و پتانسیل موجود، زمینه کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون را رقم بزند.