شهر شوشتر در ابتدایی‌ترین مسائل دچار مشکل است

خورنا: عضو شورای اسلامی شهر شوشتر گفت: شهر شوشتر در ابتدایی‌ترین مسائل دچار مشکل است و باید برای کاستی‌ها در این زمینه فکری کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شوشتر، محمد حافظی‌زاده ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر شوشتر اظهار کرد: شهر شوشتر در بخش‌های مختلف شهروندی مشکل دارد و در ابتدایی‌ترین مسائل مانند آسفالت، فضای سبز و… با مشکلات زیادی مواجه هستیم.

وی با انتقاد از برخی اظهار نظرها تصریح کرد: در هشت ماه گذشته تنها حرف زده‌ایم و باید بگوییم که خروجی این همه حرفی که زده‌ایم چه بوده است و باید وارد اجرای پروژه‌ها شویم.

عضو شورای اسلامی شهر شوشتر با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم تا مشکلات مردم کاسته شود، بیان کرد: باید پروژه‌ها برای کاهش مشکلات مردم تعریف شوند و در این زمینه در شورای اسلامی شهر باید بر این مشکلات تاکید شود.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های شهرداری در روزهای گذشته افزود: باید مشخص شود که اجرای پروژه آسفالت در کوی نیروی شوشتر اصولی است، آیا این شیوه صحیح است، باید شهرداری در این زمینه پاسخگو باشد.

حافظی‌زاده تاکید کرد: می‌توانستیم پروژه‌های شهرداری شوشتر را در کوی نیرو بهتر اجرا کنیم و در این زمینه باید کوشید تا شرایط اجرای پروژه‌ها بهبود یابد.

*باید به مردم پاسخگو باشیم

دیگر عضو شورای اسلامی شهر شوشتر در این جلسه اظهار کرد: باید در بررسی مشکلات مردمی کمی سرعت عمل داشتیه باشیم، اعضای شورای شهر به مردم قول رفع مشکلات داده‌اند و باید به مردم پاسخگو باشند.

بهرام نوروزی تاکید کرد: در اجرای آسفالت در کوی نیرو مشکلات زیادی وجود داشته است و باید در این زمینه مشکلات برطرف شود و نمی‌توان از کنار این مشکلات به سادگی گذشت.

وی گفت: در سطح شوشتر شهرداری در حال اجرای پروژه است و نمی‌توان در اجرای پروژه‌ها طرح جامع شهری را نادیده گرفت و باید در این زمینه دقت نظر بیشتری به کار گرفته شود.

عضو شورای اسلامی شهر شوشتر در پایان عنوان کرد: نادیده گرفتن طرح جامع شهری در اجرای پروژه‌ها تخلف است و باید در این زمینه بررسی کاربری‌های مشخص شده در این طرح بالا‌دستی مدنظر باشد.