در صورتی که شعاع هوایی در نظر گرفته شود؛

رامهرمز نیز شامل تردد خودروهای طرح اروند خواهد شد

خورنا: فرماندار رامهرمز گفت: وی ادامه داد: به تازگی مقرر شده است شعاع هوایی در نظر گرفته شود که اگر این طرح اجرایی شود رامهرمز نیز شامل تردد خودروهای طرح اروند خواهد شد ولی هنوز بخشنامه‌ای در این رابطه به فرمانداری ابلاغ نشده است.

به گزارش خورنا از رامهرمز، مصطفی سمالی‌ در جلسه شورای اداری این شهرستان که صبح امروز برگزار شد ابتدا پیرامون محدوده منطقه آزاد اروند تا رامهرمز اظهار کرد: این شهرستان هنوز جزو مناطق آزاد محسوب نشده است ولی با نظر مساعد استاندار خودروهای دارنده پلاک آزاد منطقه اروند مجاز هستند در ۱۲۰ کیلومتری شعاع زمینی منطقه آزاد اروند در ایام تعطیل در تمام طول سال تردد کنند.

وی ادامه داد: به تازگی مقرر شده است شعاع هوایی در نظر گرفته شود که اگر این طرح اجرایی شود رامهرمز نیز شامل تردد خودروهای طرح اروند خواهد شد ولی هنوز بخشنامه‌ای در این رابطه به فرمانداری ابلاغ نشده است.

فرماندار رامهرمز تصریح کرد: در صورتیکه این طرح اجرایی شود فقط شامل تردد خودروهای طرح اروند است و شامل سایر کالاها نمی‌شود.

وی پیرامون وضعیت اشتغال شهرستان نیز گفت: متاسفانه با مشکل بحران اشتغال در سطح کشور به ویژه شهرستان روبرو هستیم لذا ضروریست سازمان‌ها، ادارات و بخش‌های خصوصی شهرستان استخدام موردی که خلاف قانون نیز است انجام ندهند.

سمالی توضیح داد: دستگاه‌های اجرایی باید در جهت جذب نیروهای مورد نیاز خود از اداره کار استعلام به عمل آورند و حتما از نیروهای شهرستانی استخدام کنند.

وی در پایان سخنان خاطرنشان کرد: در سال جاری جلسات شورای اداری را از روش سنتی خارج خواهیم کرد و در پایان سال نیز از وضعیت مسئولان رتبه بندی به عمل می‌آوریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • علی با سلام : می خواستم بدونم که بهبهان هم شامل خودروهای طرح پلاک اروند میشه یا نه؟ - اگه بگید ممنون میشم.