تحقق سیاست راهبردی مقام معظم رهبری پیشرفت اقتصادی و فرهنگی کشور را شتاب می بخشد

خورنا: رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در خصوص راهکارهای تحقق شعار امسال گفت:تحقق سیاست راهبردی مقام معظم رهبری ، پیشرفت اقتصادی و فرهنگی کشور را شتاب می بخشد.

 حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی آل هاشمˈ در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در محل پادگان دو کوهه اندیمشک افزود:در بعد اقتصادی قطع وابستگی به نفت و جایگزینی آن با سایر کالاها ، حمایت از تولید و تولید کنندگان همچنین مصرف کالاهای تولید داخل و پرهیز از اسراف و تبذیر از جمله راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود:ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در راستای تحقق شعار امسال در بعد اقتصادی و فرهنگی وارد صحنه شده است.

حجت الاسلام آل هاشم همچنین اظهار کرد:از آنجا که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی و معنوی است لذا همه باید در گسترش برنامه های فرهنگی وارد صحنه شوند و اجازه ندهند دشمن با تهاجم فرهنگی آسیبی به نظام اسلامی وارد کند.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین گفت: هدف دشمن از تهاجم فرهنگی علیه نظام اسلامی ایران فراهم کردن مقدمات جنگ نظامی است.

وی اظهار کرد:دشمن با تهاجم فرهنگی ، شبیخون فرهنگی و ناتوی فرهنگی عملیات روانی و جنگ نرم ، جوانان و فرزندان و خانواده ها را مورد هدف قرار داده تا بتواند مقدمات برخورد سخت که همان گزینه نظامی است را فراهم کند.

وی افزود:در این شرایط حساس مردم به ویژه مسوولان نظام در برابر تهاجم فرهنگی که دشمن علیه نظام آغاز کرده با هوشیاری ایستاده و با آن مقابله کنند.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خاتمه در تشریح فعالیت های این سازمان بیان داشت : عقیدتی سیاسی ارتش افتخار دارد در کنار دانشجویانی که قرار است سی سال در راه خدمت به نظام اسلامی خود را آماده کنند در تمام دوران خدمت با برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی با آنان همراه است.

وی گفت: در مدت برپایی اردوی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش در استان خوزستان ۴۰ نفر از روحانیون ارتش و حوزه علمیه چهره به چهره شبانه روز در خدمت دانشجویان آجا بودند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *