امام جمعه موقت دزفول: کم‌توجهی نسبت به مبارزه با فساد اقتصادی از انتقادات رهبری است

خورنا: حجت‌الاسلام شیخ مرتضی بیگدلی در خطبه‌های این هفته این شهرستان با گرامیداشت روز معلم و شهادت استاد مطهری اظهار کرد: معلمان کل عمرشان را صرف تربیت و رسیدگی به بندگان خدا می‌کنند و به همین دلیل مقام معلم، مقام والایی است که خداوند نیز از آن تکریم می‌کند.

وی با بیان اینکه باید جایگاه معلمان را محترم شمرد، اضافه کرد: دانشگاهیان، حوزویان، مربیان عقیدتی سیاسی، مسئولان جلسات قرآن و مادران و پدران همگی حکم مقام رفیع معلمی را بر ما دارند.

امام جمعه موقت دزفول در مورد سالروز تشکیل بسیج سازندگی افزود: از عالی‌ترین مدیریت جهادی همین بسیج سازندگی است که جوانانی خوش فکر در روستا طرح‌های خراب و هزینه‌بر را با حداقل اعتبارات بازسازی می‌کنند و کارهای بسیار باکیفیت، بسیجی و عالی را انجام می‌دهند.

وی در ادامه تاکید کرد: این نوع مدیریت را باید در تمام مملکت رواج داد و در راستای تعالی فرهنگ این زمینه تلاش مضاعف‌تری کرد.

بیگدلی در مورد سالروز صدور فرمان ۸ ماده مقام معظم رهبری در مورد مبارزه با فساد عنوان کرد: رهبری نسبت به کم‌توجهی به جریان مبارزه با مفاسد اقتصادی انتقاد داشته که در ده‌های ۷۰، ۸۰ و ۹۰ سه نفر از مفسدان اقتصادی، تباه کننده برنامه‌های نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند و بسیاری از گرفتاری‌ها، تورم‌ها، بحران‌ها و گرانی‌ها را ایجاد کردند.

وی اضافه کرد: یکی از پایه‌های اساسی هر نظامی مبارزه با فساد همه جانبه به ویژه فساد اقتصادی بوده و کم‌توجهی به آن همدستی با زورگویان است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دزفول در پایان از مردم و به ویژه سیستم قضایی شهرستان خواست تا زورگیران را دستگیر و به مجازات خود برسانند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *