انتقاد امام جمعه رامهرمز از وضعیت نامناسب زندان شهرستان

خورنا: نماینده ولی فقیه در رامهرمز ضمن انتقاد از وضعیت نامناسب تالارهای عروسی در شهرستان و تنگ و کوچک بودن زندان شهرستان با توجه به تعداد زیاد زندانیان خواستار رسیدگی فوری مسئولان مربوطه در این موارد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رامهرمز، حجت‌الاسلام سیداسماعیل موسوی صبح امروز در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان در سال جاری، اظهار کرد: مردم از وضعیت مسائل فرهنگی رضایت کامل ندارند و از عملکرد و نوع نگاه مدیران که نسبت به مقوله فرهنگ بی‌توجه هستند نیز ناراضی هستند که توجه جدی به این مقوله توجه برنامه‌ریزان فرهنگی را می‌طلبد.

وی ادامه داد: برخی از مدیران و مسئولان حتی در برنامه‌ها و مراسم‌های فرهنگی و دینی در طول سال نیز حضور ندارند که جای تاسف دارد.

امام جمعه رامهرمز تصریح کرد: اگر به وجدان خود نگاه بیندازیم، در مقابل این همه تهاجم فرهنگی در جامعه چه کرده‌ایم و به کجا می‌رویم و دشمن در کجا قرار گرفته است.

وی افزود: مقوله فرهنگ نیازمند تلاش و همت همه مسئولان و ادارات و مردم است، زیرا به تنهایی نمی‌توان در این حوزه موفق شد.

موسوی همچنین خواستار تقویت حوزه‌های علمیه و سوق دادن آنها به سمت مدارس و دانشگاه‌ها شد و گفت: بسیج را باید حمایت کرد و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان را نیز مجددا باید احیا کرد و مردم را در این ستاد مشارکت داد و مسئولان نیز حمایت کنند.

نماینده ولی فقیه در رامهرمز ضمن انتقاد از وضعیت نامناسب تالارهای عروسی در شهرستان و تنگ و کوچک بودن زندان شهرستان با توجه به تعداد زیاد زندانیان خواستار رسیدگی فوری مسئولان مربوطه در این موارد شد.

امام جمعه رامهرمز در پایان سخنان خود ضمن تاکید بر نظارت بر تالارهای عروسی و جمع‌آوری مراکز عرضه قلیان در شهرستان گفت: با وجود کمبود اعتبارات فرهنگی، باید برنامه‌هایی که نمود و نماد داشته باشد را ساماندهی کرده و تبدیل به یک خروجی مناسب کنیم.