پایه های برق خرمشهر فرسوده نیستند/ سقوط پنج پایه فشار ضعیف برق به علت برخورد خودرو بود

خورنا: مدیر شبکه ناحیه برق خرمشهر گفت: حادثه سقوط پنج پایه فشار ضعیف برق در خرمشهر بر اثر برخورد خودروی متواری بود و تجهیزات برق خرمشهر در وضعیت خوبی قرار دارند.

احسان ثابتی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: شبکه برق خرمشهر با توجه به بازسازی کامل پروژه های اصلاح و بهینه و ساماندهی شبکه که همه ساله در حال انجام است در وضعیت خوبی قرار دارد و جای هیچ نگرانی نیست.

وی به خبر حادثه دیروز یکشنبه در کوی بستان این شهرستان اشاره کرد و افزود: حادثه سقوط پنج عدد پایه فشار ضعیف برق در کوی بستان خرمشهر که در ساعات کم تردد ظهر رخ داده بود بر اثر برخورد خودرویی بود که بعد از ایجاد حادثه از محل متواری شده بود و علت فرسودگی پایه های برق نبوده است.

ثابتی تصریح کرد: پس از این حادثه پرسنل اداره برق خرمشهر بلافاصله در محل حضور یافته و بعد از چند ساعت قطعی برق شبکه آن منطقه را اصلاح کردند.

مدیر شبکه برق خرمشهر اظهار کرد: جای هیچ نگرانی برای شهروندان از نظر فرسودگی پایه های برق وجود ندارد زیرا که پایه ها و تجهیزات در سطح شهر در وضع خوبی به سر می برند و امسال که شاهد وزش بادهای تندی در شهر بودیم؛ خوشبختانه هیچگونه شکستکی در این پایه ها باعث حادثه نشده بود.

ثابتی در واکنش به صحبت یکی از مسئولان خرمشهر نسبت به فرسوده بودن پایه های برق گفت: اینکه گفته شود پایه های برق خرمشهر فرسوده و خطر آفرین هستند؛ اظهار نظری غیر کارشناسانه است.

وی در پایان گفت: از شهروندان کوی بوستان چهار که این حادثه باعث قطعی چند ساعته برق آنها شد پوزش می طلبم.