سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی هندیجان توزیع می‌شود

خورنا: موسوی از کارگران فصلی و ساختمانی که قبلا ثبت نام کرده بودند خواست با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه همه اعضاء خود به اداره سهام عدالت هندیجان مراجعه و فیش سهام خود را دریافت کنند.

رئیس اداره سهام عدالت شهرستان هندیجان گفت: شرکت تعاونی سهام عدالت هندیجان برای کلیه کارگران فصلی و ساختمانی که در سال گذشته از طریق سامانه وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی ثبت نام کرده بودند دعوت نامه‌های صادره سهام عدالت را توزیع می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سید فاخر موسوی افزود: به مناسبت روز جهانی کارگر و هفته کار و کارگر سهام عدالت ۱۴۰۵ خانوار که در حدود ۵۶۱۷ نفر هستند به‌عنوان سهام‌دار تعاونی هندیجان معرفی شده‌اند و به هر سرپرست خانوار ۵ میلیون تومان سهام عدالت تعلق گرفته است.

موسوی از کارگران فصلی و ساختمانی که قبلا ثبت نام کرده بودند خواست با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه همه اعضاء خود به اداره سهام عدالت هندیجان مراجعه و فیش سهام خود را دریافت کنند.

وی در ادامه گفت: ۱۳ گروه مختلف برای اخذ سهام عدالت ثبت نام نموده‌اند که این گروه‌ها شامل: ۱- روستاییان و عشایر۲ـ بهزیستی۳ـ کمیته امداد ۴ـ نیروی مسلح ۵ـ ارگان‌های دولتی ۶ـ خبرنگاران ۷ـ بسیج ۸ـ طلاب حوزه ۹ـ ستاد نماز جمعه ۱۰ـ درخواست‌های مردمی ۱۱ـ آموزش و پرورش ۱۲ـ امور ایثارگران ۱۳ـ کارگران فصلی ساختمانی می‌باشند که در حال حاضر مجموعا ۳۱۰۷۳ نفر عضو دارد.

موسوی تاکید کرد: در حال حاضر، دیگر امکان ثبت نام کارگران فصلی و ساختمانی وجود ندارد.