کارگاه آموزشی کارکردهای اینفوگرافی در روابط عمومی دراهواز برگزارشد

خورنا: کارگاه آموزشی کارکردهای اینفوگرافی درروابط عمومی صبح امروز پنج شنبه با شرکت مسوولان و کارشناسان روابط عمومی دستگاههای اجرایی ( دولتی ) درسالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزارشد.

 این دوره آموزشی که ازسوی استانداری خوزستان با مشارکت نمایندگی انجمن روابط عمومی ایران دراستان خوزستان و با حضور دوتن از اساتید برجسته تهران ,برگزارشد با استقبال مسوولان روابط عمومی و کارشناسان دستگاههای اجرایی استان خوزستان مواجه گردید.

جمال درویش مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان پیش از آغاز برگزاری این کارگاه , درسخنانی ازاستقبال گرم روابط عمومی های دستگاههای دولتی درخوزستان برای شرکت دراین کارگاه آموزشی قدردانی کرد و گفت: ملتی که می خواهد پویا باشد نباید راه های دسترسی به اطلاعات را بر خود ببندد.

وی نسبت به ادامه برگزاری این گونه کارگاههای آموزشی درمو ضوعات مختلف برای روابط عمومی های دستگاههای دولتی درخوزستان وعده داد و گفت : روابط عمومی وظایف متعددی دارد از تبلیغات،اطلاع رسانی گرفته تا نظرسنجی و غیره که همه این ها نیازمند آموزش است.

درویش با بیان اینکه اطلاع رسانی رایج ترین وظیفه ما در روابط عمومی است،اظهار کرد: فلسفه اصلی برگزاری این دوره پاسخی به خواسته های همکاران و کارشناسان حوزه روابط عمومی است.

مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان تصریح کرد: روابط عمومی یک کار تشریفاتی و زینتی نیست. من کار در روابط عمومی را می پسندم و برای آن ارزش قائلم و دوست دارم کسانی که در این حوزه کار می کنند همین روحیه را داشته باشند و به کار خود عشق بورزند و ایمان داشته باشند که این کار برای سازمان و جامعه آنان مفید و اثربخش است.