رامهرمز رتبه نخست کشوری در کاهش تصادفات را داراست

خورنا: فرمانده پلیس راه رامهرمز گفت: رامهرمز رتبه نخست کشوری در کاهش تصادفات را داراست.

جعفر فیروززاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن نوروز و بیشتر شدن مسافرت‌ها، آماده خدمات رسانی مطلوب به همه مسافران نوروزی و شهروندان در ایام نوروز هستیم.

وی ادامه داد: پلیس راه این شهرستان با توجه به امکاناتی که دارد آماده خدمات رسانی به مردم است و امیدواریم که سایر مسئولان نیز ما را در انجام ماموریت‌های خود یاری دهند.

فرمانده پلیس راه رامهرمز تصریح کرد: برابر آمار اعلامی پزشکی قانونی پلیس راه، رامهرمز در ۱۰ ماهه اول سال ۹۲ با کاهش ۷۴ نفر کشته نسبت به سال قبل، در ردیف اول کاهش تصادفات قرار دارد و این مهم با تلاش شبانه‌روزی پرسنل این اداره میسر شده و منجر به دریافت رتبه اول کشوری در کاهش تصادفات شده است.

وی ادامه داد: تمهیدات لازم جهت ارائه خدمات در این ایام اتخاذ شده و امید است که سایر مراکز ضمن همکاری با پلیس راه نسبت به تامین جرثقیل، آتش نشانی و سایر خدمات کمکی، تدابیر لازم را به عمل آورند.

فرمانده پلیس راه رامهرمز ابراز داشت: در حال حاضر و در تمام طول سال تردد اتوبوس‌های حامل کاروان‌های راهیان نور از مسیر ایذه و دهدز ممنوع بوده و تردد کامیون‌ها و خودروهای سنگین به‌جز خودروهای سوخت رسان و مواد فاسد شدنی از ۲۶ اسفندماه سال جاری تا ۱۶ فروردین ۹۳ نیز ممنوع است.

وی همچنین گفت: محدوده پلیس راه این شهرستان شامل، رامهرمز تا دهدز، رامهرمز تا رامشیر، رامهرمز تا سه راهی کوپال، رامهرمز تا جایزان و مسیرهای فرعی دیگر شهرستان است.

فیروززاده در پایان از همه رانندگان و مسافران نوروزی خواست برای اینکه سفری آرام، مطمئن و ایمن داشته باشند نسبت به بستن کمربند ایمنی و رعایت قوانین رانندگی با پلیس راه همکاری داشته باشند.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *