عملیات بهسازی آرامستان شادگان آغاز شد

خورنا: سرپرست شهرداری شادگان گفت: عملیات بهسازی آرامستان این شهر آغاز شد.

حسن مزبانی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان اظهار کرد: شهرداری شادگان در کنار فعالیت‌های خدماتی و توسعه عمران شهری هم‌اکنون بهسازی آرامستان عنایتی را در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه این طرح شامل فضای سبز، زیرسازی و آسفالت معابر است افزود: هدف از اجرای این طرح، پاس داشتن حرمت آرامستان شهرستان، تأمین رفاه حال خانواده‌های مراجعه کننده به آرامستان و پاکسازی این نقاط به‌منظور زیباسازی است.

سرپرست شهرداری شادگان با اشاره به اینکه در این طرح تمام فعالیت‌های در دست اقدام از سوی شهرداری و با هدف رضایت شهروندان و روستائیان صورت می‌پذیرد، خاطرنشان کرد: مشارکت و همراهی شهروندان شادگانی، مهم‌ترین عامل در سرعت بخشیدن به اجرای طرح‌ها و برنامه‌های شهرداری است.

وی ادامه داد: در اجرای طرح ساماندهی و بهسازی آرامستان عنایتی به مشارکت و همراهی شهروندان، اهالی، شورا و دهیاری روستاها نیاز بیشتری‌ است.

مزبانی‌پور همچنین عنوان کرد: همه تلاش ما در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به شهروندان و رفع مشکلات بخش‌های مختلف شهری‌ است که البته در این زمینه با حمایت مسئولان و تعامل مضاعف شهروندان به‌خوبی اقدام شده است.

وی در پایان بیان کرد: شهروندان باید بدانند که با تعامل بیشتر با مسئولان می‌توانند روز به روز شاهد عمران و آبادی هر چه بیشتر شهر و منطقه خود باشند و در این راستا سهل‌انگاری به خرج ندهند.