چه کسی فرماندار آبادان می شود؟

خورنا: در حالیکه شمارش معکوس برای معرفی فرمانداران دولت روحانی در خوزستان آغاز شده، شنیده ها حاکیست سه نماینده مردم آبادان در مجلس، در اقدامی هماهنگ فهرست گزینه های مدنظر خود برای پست فرمانداری آبادان را به استاندار خوزستان معرفی کرده اند. گفته می شود این فهرست شامل چهار گزینه است که یک تن از آنها بیشتر مورد تاکید این نماینده ها قرار دارد و الباقی صوری هستند.

فیدوس در این باره نوشت: گرچه از غلامرضا فیروزی به عنوان یکی از گزینه های معرفی شده نام برده می شود، اما ظاهرا گزینه مورد نظر نمایندگان محمد مولوی است که هم اکنون ریاست آموزش و پرورش آبادان را برعهده دارد و روابطش با نمایندگان شهر حسنه است. هنوز روشن نیست که موضع مقتدایی در خصوص گزینه های معرفی شده نمایندگان آبادان چه خواهد بود. آیا استانداری که از اختیارات خود حتی در مقابل انتصاب مدیران کل وزارتخانه ها در استان دفاع کرده، زیر بار لیست ارائه شده از سوی نمایندگان خواهد رفت یا خود فرماندارانش را انتخاب خواهد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • آبادان برزیلته فرماندار ویژه آبادان مشخص شده است حاج منوچهر حیاتی فرماندار محبوب ومردمی می باشد
  • شهروند آقاي منوچهر حياتي اگر بپذيرند كه فرماندار ماهشهر بشوند بهتر است جناب استاندار عزيز سلام عليكم مردم ماهشهر فرماندار محبوب و بومي ، پرتلاش، توانمند و .... آقاي منوچهر حياتي را ميخواهند لطفا در صورت صلاحديد و در جهت رضايتمندي مردم ايشان را انتخاب كنيد