تهدید به استعفای وزیر اقتصاد صحت ندارد/ نمایندگان از طیب‌نیا دلجویی کردند

خورنا: نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بحث مطرح شده درباره تهدید وزیر اقتصاد به استعفا صحت ندارد عنوان کرد: ایشان بعد از صحبت نمایندگان اعلام کردند اگر به من اعتماد ندارید من می توانم استعفا دهم.

محمدعلی عبدالله‌زاده تصریح کرد: عملکرد دکتر طیب نیا در طول مدت چند ماهه وزارتشان کاملا مثبت و قابل دفاع بوده است ایشان توانسته‌اند با تلاش زیاد خود و همکارانشان وضعیت اقتصادی کشور را بهبود بخشیده و روندی مثبت بوجود آورند.

وی درباره اتفاقات امروز در صحن علنی مجلس نیز گفت: هر چند وزیر اقتصاد نقشی در انتصاب رییس کل بانک مرکزی ندارند اما به هر حال ایشان به عنوان متولی اصلی اقتصاد کشور امروز به مجلس فراخوانده شدند تا توضیحاتی را ارائه کنند پس از ارائه این توضیحات ایشان به نمایندگان گفتند در صورتی که به من اعتماد ندارید من می توان بروم از این رو بحث تهدید به استعفا از طرف دکتر طیب‌نیا صحت ندارد.

نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در حال حاضر مشکل خاصی بین مجلس و وزیر اقتصاد وجود ندارد، عنوان کرد: تعدادی از نمایندگان مجلس پس از توضیحات دکتر طیب‌نیا به نزد ایشان رفته و از ایشان دلجویی کردند به این ترتیب به نظر می‌رسد با توکل به خدا همچنان دولت و مجلس در تعامل سازنده به کار خود ادامه خواهند داد و در راه پیشرفت کشور قدم برمی‌دارند.