مسابقات فوتسال آموزشگاههای منطقه شش استان خوزستان در هندیجان برگزار شد

خورنا: مسابقات فوتسال آموزشگاههای منطقه شش استان خوزستان با حضور ۴ تیم در هندیجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خورنا، مسابقات فوتسال قهرمانی آموزشگاههای ابتدایی، راهنمایی و متوسطه پسرانه منطقه ۶ استان خوزستان به منظور شناخت استعدادهای برتر فوتسال و آمادگی هر چه بهتر دانش آموزان با شرکت چهار تیم ماهشهر، بندرامام خمینی، هندیجان و رامشیر به مدت دو روز به میزبانی شهرستان هندیجان زیرنظر معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش در سالن چندمنظوره استادیوم تختی برگزار شد.

این دیدارها با قهرمانی آموزشگاههای ماهشهر در مقطع ابتدایی و راهنمایی و بندرامام خمینی در مقطع متوسطه پایان پذیرفت.

در این پیکارها تیم منتخب دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان ماهشهر در بازی فینال با نتیجه شش بر پنج تیم هندیجان راشکست دادند و به مقام قهرمانی دست یافتند.

در مقطع راهنمایی نیز شهرستان ماهشهر گوی سبقت را از حریفان ربود و در  فینال مسابقات با نتیجه شش بر سه بر تیم رامشیر پیروز شد و قهرمانی را به خود اختصاص داد.

در مقطع متوسطه تیمهای هندیجان و بندرامام خمینی به فینال راه یافتند که دانش آموزان هندیجانی نتوانستند از امتیاز میزبانی بهره ای ببرند و در یک بازی جذاب و دیدنی نتیجه را شش بر سه به حریف خود واگذار کردند تا بندرامام خمینی بر مقام قهرمانی تکیه بزند.

گفتنی است قضاوت مسابقات را مختار شکاری بعنوان ناظر و حسین خضعلی، سلمان ترکی، داریوش شعبانی، جعفرجغتایی و مهرداد خدری برعهده داشتند.

گزارش از یونس عبادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *