برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در هندیجان

خورنا: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هندیجان از برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به‌منظور تامین مایحتاج مردم در این شهرستان خبر داد.

خالق شعبانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار کرد: به‌منظور تامین مایحتاج شهروندان و خرید برای مدارس، اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان اقدام به برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا کرده است.

وی افزود: کالاهای قابل عرضه در این نمایشگاه شامل کیف، کفش، پوشاک، لوازم خانگی، صنایع دستی، سوغات و مواد خوراکی بوده که با قیمت مطلوب و تخفیف ویژه به فروش می‌رسد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هندیجان تصریح کرد: این نمایشگاه از امروز به مدت ۱۰ روز در شهرستان برپا بوده و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت هشت صبح تا ۱۰ شب برای خرید به پارک ۱۸ فروردین، محل برگزاری نمایشگاه مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه در برپایی این نمایشگاه تمام اقدامات خدمت رسانی به شهروندان تدارک دیده و در نظر گرفته شده است، گفت: همه تلاش ما در راستای تامین مایحتاج شهروندان و رفع مشکلات آن‌ها در بازارهای سطح شهرستان است.

شعبانی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلف در نمایشگاه مراتب را به شماره تماس ۱۲۴ اطلاع دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هندیونی نماشگاه .خرید برای مدارس...!مدارس که داره تعطیل میشه؟تا دوستان در خبرگزاری فارس خبر کم میارن میرن سراغ خبرهای قبلی و کار شده؟اما چرا خورنا این خبر را کار کرده جای تعجبه؟اگه دلیل خاصی داره بیان کنید ما هم بدونیم