پیش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا آغاز شد

خورنا: پیش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا از امروز در دفاتر پیشخوان دولت رسماً آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، از صبح امروز عملیات ثبت نام از انتخابات شوراهای شهر و روستا در دفاتر پیشخوان سراسر استان خوزستان آغاز شده و نامزدها می‌توانند برای پیش ثبت نام به این دفاتر مراجعه کنند.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان نیز صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز با تایید این خبر اظهار کرد: تمامی افرادی که در این دفاتر ثبت نام می‌کنند بایستی از روز دوشنبه برای ثبت نام نهایی به فرمانداری‌ها و بخشداری‌های محل خود مراجعه کنند.

سید کریم حسینی خاطرنشان کرد: داوطلبان بایستی در هنگام ثبت نام اولیه در دفاتر پیشخوان کد رهگیری دریافت کنند.

وی تصریح کرد: داوطلبان باید با همراه داشتن کد رهگیری، برای تایید مدارک ثبت نامی خود از ۲۶ فروردین‌ماه که ثبت نام رسمی نامزدها آغاز می‌شود به فرمانداری‌ها و بخشداری‌های منطقه خود مراجعه و ثبت نام خود را قطعی کنند.

به گزارش فارس، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اصل شناسنامه عکس دار و دو نسخه تصویر کلیه صفحات آن، اصل کارت ملی و تصویر آن، اصل کارت پایان خدمت یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی و تصویر آن، چهار قطعه عکس جدید ۴ × ۳، اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی معتبر، اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفا از سمت یا شغل جهت مشمولان ماده ۲۸ قانون. اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا جهت برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر است.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هم‌زمان با انتخابات ریاست جمهوری در ۲۴ خرداد برگزار می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *