مسعود پزشکیان: جلو تمامیت خواهی‌ها خواهیم ایستاد

مسعود پزشکیان در جمع مردم خوزستان گفت: دیروز یکی از نامزدها در مناظره تلویزیونی گفت که اجازه نمی‌دهیم شما رئیس جمهور شوید ولی باید بدانند که آنها بالاتر از خدا و مردم نیستند که بتوانند جلوی قدرت مردم بایستند و نگذارند که ما رئیس جمهور شویم.

به گزارش خبرنگار خورنا از اهواز مسعود پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری شامگاه شنبه دوم تیرماه ۱۴۰۳ وارد خوزستان شد و با حضور در جمع هواداران خود در سالن ۱۳ آبان اهواز سخنانی مطرح کرد که در زیر می‌خوانیم:

صحبت اولم این است که من مثل شما هستم و هیچ برتری نسبت به شما ندارم پس تعریف زیادی از من نکنید که دچار توهم شوم که کسی هستم.

من پیش تر و در سخنرانی های مختلف در مجلس گفته‌ام که برای حکومت ایران خجالت آور است که در استانی مانند خوزستان، آب، خاک حاصل خیز، نفت و گاز باشد ولی مردم آن دچار مشکلات معیشتی و بیکاری باشند. این وضعیت خوزستان به هیچ وجه قابل قبول نیست و مقصر آن ما مسئولان هستیم.

من به شما مردم خوزستان قول می‌دهم که اگر به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوم اولین اولویت ما حل مشکلات این استان باشد.

همچنین حل مشکلات محیط زیستی خوزستان نیز قطعا در اولویت ما قرار خواهد گرفت چراکه امر توسعه بدون توجه به محیط زیست و حل مشکلات مربوط به آلودگی هوا و گردوخاک غیر ممکن است.

دیروز یکی از نامزدها در مناظره تلویزیونی گفت که اجازه نمی‌دهیم شما رئیس جمهور شوید ولی باید بدانند که آنها بالاتر از خدا و مردم نیستند که بتوانند جلوی قدرت مردم بایستند و نگذارند که ما رئیس جمهور شویم.

من به پشتوانه شما مردم رئیس جمهور خواهم شد و به پشتوانه شما جلو آنها خواهیم ایستاد و این تفکر تمامیت خواهی را که آنها دارند به پایان خواهیم رساند.