انتقاد یک نماینده مجلس از ناپایداری برق در شادگان

نماینده شادگان در مجلس با اشاره به ناپایداری برق در این شهرستان گفت: با وجود فصل تابستان و گرمای خوزستان، اما برق شهرستان شادگان پایدار نیست و در همه روستاها مشکلات آب و برق داریم.

به گزارش خورنا هاشم خنفری با بیان این مطلب افزود: وزارت نیرو، ملکف است رسیدگی و به این موضوع ورود کند. هرچند مکاتباتی با وزارت نیرو در این خصوص انجام شد اما شان مردم این نیست که برق ناپایدار داشته باشند و سختی بکشند.

وی یادآور شد: قطعا شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، نتوانسته وظیفه خود را انجام دهد و ما بسیار ناراضی و گله‌مند هستیم. از شرکت توزیع برق نیز ناراضی هستیم چراکه مشکلات مردم در این حوزه به هیچ عنوان حل نشده است.

نماینده شادگان در ادامه با اشاره به رهاسازی آب برای نخیلات و اراضی کشاورزی گفت: خوشبختانه طی هفته گذشته، رهاسازی آب از سد مارون، منجر به خشنودی کشاورزان و نخل‌داران شده است. نخیلات از جهت تامین آب مشکلی ندارند و انتظار داریم رهاسازی آب ادامه داشته باشد.

خنفری در پایان بیان کرد: باید به دنبال راه کمکی برای تامین آب نخیلات و کشاورزی شادگان باشیم. انتقال آب از کارون به جراحی به مسافت ۲۵ کیلومتر یکی از راه‌ها است که امیدواریم حق‌آبه پایدار کشاورزی از این طریق تامین شود.