پیام تسلیت فرمانده انتظامی استان خوزستان به مناسبت شهادت رییس جمهور

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پیامی شهادت رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و هیئت همراه را در حادثه‌ دردناکِ سانحه هوایی به ساحتِ مقدسِ امامِ زمان( عج)، فرمانده معظم کل قوا و مردم شهید پرور خوزستان تسلیت گفت.

به گزارش خورنا سردار سید محمود میرفیضی در پیامی شهادت ریاست محترم جمهور و هیئت همراه را تسلیت گفت:در این پیام تسلیت آمده است:
با نهایتِ تأثر و تأسف شهادتِ شهیدِ خدمت رییس محترم جمهور آیت الله ابراهیم رئیسی را به ساحت مقدس امام زمان(عج)، فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) و عموم مردمِ شریفِ ایران تسلیت عرض می‌نمایم.

آیت الله رئیسی همواره و همیشه دغدغه خدمت به مردم را داشتند و در همین راهِ مقدس جان برکف گذاشتند. خدمات و توفیقات ایشان در منظر و نگاه مردم همیشه به یادگار خواهد ماند.

همچنین فقدان نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهر تبریز آیت الله آل هاشم، وزیر محترم امور خارجه جناب آقای امیرعبدالهیان، استاندار محترم و هیأت همراه بر این حزنُ و اندوه افزود، که جا دارد به ملت غیور ایران خصوصا مردم شهید پرور استان خوزستان و خانواده محترم سوگواران تسلیت و تعزیت داشته و از خداوندِ متعال صبری عظیم و جزیل برای بازماندگان آرزو نمایم.

فرمانده انتظامی استان خوزستان
سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *