اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر در اهواز

رئيس پليس راهور اهواز از اعمال محدوديت‌هاي ترافيکي روز برگزاري نماز عيد فطر در اين شهرستان خبر داد و یادآور شد: هرگونه تردد و توقف خودرو در محل های مسدود شده منجر به انتقال خودرو توسط پلیس می‌شود.

به گزارش خورنا سرهنگ سعید حسنوند با اشاره به اینکه نماز عید سعید فطر در مصلی مهدیه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: از ساعت یک بامداد روز برگزاری نماز عید فطر محدودیت‌های ترافیکی در مسیر بلوار آیت الله بهبهانی حدفاصل تقاطع کیکاوس تا سه راه سلمان فارسی، رفت و برگشت و تمامی دسترسی‌های منتهی به بلوار آیت الله بهبهانی شامل خیابان های کافی،مهربند، مجاهدین،کیوان و وکیلی از نبش خیابان کمپانی (پیروزی) و خیابان های جعفری،شمشیری،صدرالسادات از نبش خیابان حق بین و خیابان های امام، کیوان، آیت الله غفاری و هادی زاده از نبش خیابان گندمی اعمال محدودیت صورت خواهد گرفت.

وی افزود: این مسیرها در زمان اعلام شده مسدود و منع تردد دارند و با مشاهده هرگونه توقف در محل یاد شده پلیس اقدام به انتقال خودرو خواهد کرد.

رییس پلیس راهور اهواز ادامه داد: مسیرهای جایگزین نیز شامل خیابان‌های پیروزی (کمپانی)، حق بین، گندمی در جهت شمالی و جنوبی، خیابان پاداد، زند و رستگاری در جهت شرقی و غربی پیش بینی شده که با توجه به عرض محدود این معابر از نمازگزاران تقاضا می‌شود برای روان‌سازی ترافیک از توقف وسایل نقلیه خود در این مسیرها خودداری کنند.

سرهنگ حسنوند بیان داشت: سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز برای تمامی مناطق شهری اهواز اتوبوس‌های خط واحد آماده کرده است بنابراین نمازگزاران از حضور باخودروی شخصی باتوجه به عدم وجود فضای پارک مناسب اجتناب کنند.