دستگیری یکی از مظنونان به قتل پزشک ماهشهری

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماهشهر گفت: یکی از عوامل مظنون به قتل مسلحانه پزشک ماهشهری کمتر از 48 ساعت در این شهرستان بازداشت و با قرار مناسب روانه زندان شد.

به گزارش و به نقل از دادگستری کل خوزستان مهدی محمدی امروز چهارشنبه ۹ اسفند در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع تیراندازی اشخاصی ناشناس در دو روز گذشته که منجر به قتل یک پزشک در شهرستان بندر ماهشهر شد، با حضور و صدور دستور قضایی، بلافاصله تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس در صحنه جرم حاضر و بررسی موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی اولیه و در تحقیقات میدانی مشخص گردید مقتول با یک قبضه سلاح کلاشینکف به قتل رسیده و قاتلان از صحنه جرم متواری شدند و پس ازبررسی محل چندین سرنخ به دست آمد که با جمع آوری مستندات موجود، مظنون به قتل توسط دستگاه قضایی شناسایی و از طریق پلیس احضار و بازداشت شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماهشهر در پایان با اشاره به بررسی های اولیه، افزود: علت و انگیزه قتل اختلافات شخصی بوده است و به همشهریان عزیز توصیه می‌شود برای جلوگیری از اتفاقات مشابه و هرگونه اعمال مجرمانه خشن، درصورت توقف و یا تردد افراد مشکوک بلافاصله به نهادهای امنیتی و انتظامی گزارش دهند تا شاهد وقایع دلخراش نباشیم.