بازداشت ۴ نفر از متهمان تیراندازی عزاداری در بندر امام

دادستان عمومی و انقلاب بندرامام خمینی از بازداشت سه نفر از صاحبان مراسم عزاداری و مظنون اصلی تیراندازی که منجر به کشته شدن مداح این مراسم شده بود، خبر داد.

به گزارش خورنا محمدرضا جعفری‌اصل با اعلام این خبر توضیح داد: شامگاه شنبه ۱۸ شهریورماه، در پی تیراندازی در یک مراسم عزاداری، اقدام به تیراندازی هوایی شد که در پی آن، مداح مراسم که مشغول مداحی بود، مورد اصابت قرار گرفت و فوت کرد.

وی ادامه داد: پس از اطلاع از این حادثه، بلافاصله دستورات قضایی لازم صادر و با رصد اطلاعاتی و تلاش مامورین فراجا سه نفر از عوامل برگزارکننده مراسم که جهت عدم تیراندازی در مراسم تعهد داده بودند بازداشت و مظنون اصلی این تیراندازی نیز شناسایی و دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرامام خمینی گفت: پرونده قضایی در این خصوص تشکیل شده و سایر عوامل مرتبط با حادثه نیز تحت تعقیب قضایی قرار دارند.

جعفری‌اصل در پایان با بیان اینکه خط قرمز دستگاه قضایی، حفظ امنیت و برخورد با مجرمین است و مطابق قانون مجازات سنگینی برای افراد هنجارشکن و مخل نظم و آرامش عمومی اعمال می‌شود، از مردم این شهرستان خواست تا با کنار گذاشت این رسم اشتباه، ضمن حفظ جان خود و اطرافیان، به ارتقای امنیت جامعه کمک کنند.

به گزارش خورنا عصر روز شنبه ۱۸ شهریور براثر رسم غلط تیراندازی هوایی در یک مراسم تشییع جنازه در بندرامام، حیدر حیدری شاعر رامشیری جان خود را از دست داد و علی مجدم شاعری آبادانی نیز مجروج شد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *