یک اتفاق عجیب در استان هرمزگان: جمجمه یک بیمار نوجوان در بیمارستان گم شد!

به گزارش خورنا روز سه‌شنبه گذشته در بیمارستان ابوالفضل شهرستان میناب والدین و اقوام یک نوجوان اقدام به شکستن شیشه‌های بیمارستان و ایجاد درگیری کردند که دلیل این اقدام را گم شدن بخشی از جمجمه بیمار خود در بیمارستان عنوان کردند!

ماجرای درگیری روز گذشته در بیمارستان میناب چه بود؟

به گزارش همشهری پسر نوجوانی به نام حمزه ۱۴ ساله که دو ماه پیش به علت تصادف دچار ضربه مغزی می‌شود و در بیمارستان ابوالفضل میناب بستری و مراحل درمان وی در حال انجام بود، صبح روز سه‌شنبه برای درمان و عمل جراحی و پیوند بخشی از جمجمه برداشته شده به بیمارستان مراجعه می‌کند تا با عمل مجدد برای پیوند بخش برداشته شده، اقدامات لازم از سوی کادر درمانی انجام گیرد.

اما خانواده بیمار از طرف عوامل در بیمارستان با خبر گم شدن بخشی از جمجمه بیمار روبرو می‌شوند که این موضوع در فضای مجازی شهرستان خبرساز می‌شود.

در صورت جلسه نوشته شده توسط پلیس در بیمارستان ابولفضل میناب قید شده است که جمجمه در بیمارستان گم شده و همه عوامل نیز آن را امضاء کرده اند.

اصغر حاج حسینی پدر این بیمار گفت: دو ماه پیش در پی یک سانحه تصادف پسر ۱۴ساله ام دچار ضربه مغزی می‌شود که به بیمارستان ابوالفضل منتقل می‌شود. پس مدتی بستری در بیمارستان و انجام مراحل درمانی توسط تیم پزشکی، به علت ورم در قسمتی از سر این بیمار بخشی از جمجمه وی برداشته می‌شود تا پس بهبود این وضعیت مجددا پیوند زده شود.

پدر این بیمار گفت: پس از مراجعه بعدی برای انجام این کار پرسنل بیمارستان بیان کردند که جمجمه در محل نگهداری وجود ندارد که این موضوع سبب نگرانی‌هایی در بین خانواده و همراهان بیمار به وجود آورد.

رئیس بیمارستان چه می‌گوید؟

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان میناب به دنبال اتفاق و گمانه زنی‌هایی که درباره روند معالجه جوان ۱۴ ساله‌ای که پس از حادثه تصادف به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب آورده شده بود گفت: این بیمار پس از حادثه تصادف با سطح هوشیاری ۳ به بیمارستان آورده شد و در همان ساعت ابتدایی کار درمان آن توسط متخصصین بیمارستان آغاز شد. تمام تلاش کادر درمان از ۲ماه قبل برای بیمار ۱۴ساله انجام شده و روز گذشته بیمار پس از انجام اقدامات جراحی و درمانی ابتدا به ریکاوری و پس از به هوش آمدن به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد.

صالحی عنوان کرد: این عمل با موفقیت انجام شد، تمامی مراقبت‌های لازم توسط کادر پزشکی و پرستاری در حال انجام است و خطری بابت این موضوع بیمار را تهدید نمی‌کند.

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان میناب اذعان کرد: درباره سوالات و ابهامات روز گذشته که در خصوص جمجمه و روند درمان این بیمار پیش آمد، بررسی‌ها در حال انجام است و چنانچه کوتاهی صورت گرفته باشد طبق قانون با عوامل آن برخورد قانونی صورت خواهد شد.

رئیس بیمارستان تاکید کرد: پس از مشخص شدن ابعاد این موضوع حتما جزئیات آن برای تنویر افکار عمومی به اطلاع مردم شریف میناب خواهد رسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *