حبیب آقاجری: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از وزرات نفت برای تکمیل تونل میانکوه تصویب شد/ ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های ساحلی هندیجان اختصاص یافت

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های متعددی که از طریق معاون اجرایی رئیس جمهور و وزیر نفت انجام دادیم، مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت به شهرستان امیدیه اختصاص یافت.

به گزارش خورنا حبیب آقاجری در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: با پیگیری‌های متعددی که از طریق وزیر نفت انجام دادیم، مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل جاده سرانجام (امیدیه به اهواز) و مبلغ ۱۰۰ میلیارتومان برای تونل میانکوه در نظر گرفته شد که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: در رابطه با تکمیل پروژه اسکله صیادی بحرکان ۵۰ میلیارد تومان و همچنین احداث پارک ساحلی در هندیجان مبلغ ۵۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت که در آینده‌ای بسیار نزدیک عملیات اجرایی این پروژه‌ها آغاز خواهد شد.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام خمینی (ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی افزود: با پیگیری به عمل آمده برای بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی بندر ماهشهر مبلغ قابل توجهی مصوب شد که به زودی ابلاغ خواهد شد